Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Wyobraź sobie @Anonim  że taki jeden łotrzyk upatrzył sobie moje okno i bestia mi chyba robi na złość 😞 gdyż nawet załatwia swoją potrzebę fizjologiczną o tej samej porze ( przychodzi godzina trzynasta, i bęc Emotikon: sfrustrowany odchód jest nie tylko na parapecie, ale i na szybie też Emotikon: Wściekły bulwa i paw 😞 Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

To jest właśnie urok tego wszystkiego 😄 

U mnie ktoś je dokarmia, więc wiadomo - będą w pobliżu i będą rozrabiać - nie wiem jak jest w Twoim przypadku - może faktycznie na złość 😛 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@bluesmanniak  Czemu mam wrażenie, że to zdjęcie zrobione w moim bloku Emotikon: LOL


To nie twój blok, to piętrowy budynek, no i na Warmii a nie na Mazowszu 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jakoś gardło mnie nie boli, ale i tak zdziwiłem się "trofeum". Ciekawe, ile takich niespodzianek mają naszykowanych, że rozdają?

dyskutant.PNG


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10883
  • 150

Pogaduchy

Gratki!

Opis trofeum chyba w punkt! Co nie? 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wiktor , nie mnie to oceniać 😀

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jest aplikacja na iOS i Android > TVP Info 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

O kurczaki pieczone Emotikon: Mrugający Emotikon: Szczęśliwy Emotikon: Zaskoczony przepraszam ale muszę 🙂

Obaczyłam kogoś - tak jakoś mi się rzucił w oczy, i nic na to nie poradzę Emotikon: Język

@Mikołaj  aleś jest przystojny na nowym avatarze 🙂 Prawdę mówię, serio 🙂 Ino się nie spieraj zemną proszę 🙂

 

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

zawst.png


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

Ponad milion odsłon pytania 🙂 Oj czemu skasowałem to swoje konto pablo_ck to sam nie wiem 😜 Lipton że nie udało się go przywrócić, ale cóż 😜 

 

milion odsłon.jpg