Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Coś ta wiosna słabo na Warmii, codziennie przymrozki, kwiatki niemrawo się pokazują... W lesie spotkaliśmy wilcze łyko:


Warmia_na_wiosne.jpg
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak , za to nasz ksiądz wiosnę "popędził" już o jedną godzinę do przodu. Dokładnie uczynił to o 20:00 na sterowanej elektronicznie dzwonnicy Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pewnie też poprzesuwam, bo kto by noc zarywał, skoro "ukradli" godzinę snu? Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  ja przed spaniem, wszystko co nie przesuwa automatycznie czasu, przestawiam sam, by z rana mieć wszystko aktualne, minie kilka dni zanim się do wcześniejszego wstawania, ten czas zimowy nie wymaga adaptacji 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

A ja przespałam zmianę czasu i fajnie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , a ile ja "przesypiam"? Nawet nie wiedziałem, że prawie "pod nosem" istnieje firma, z której nabyłem gadżecik dla seniorów Maxcom Comfort MM721. I gdzie się "staruchu" pchasz po nowoczesność, skoro gadżecik od Orange (śtućnyj palusek) do stukania na smartfonie popsułeś? Gumka nie wytrzymała i trza mi będzie strugać (ciosać) własne paluchy zgrubiałe Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Wieś zagubiona między lasami i jeziorami, wszędzie daleko, ale... Orage ma zasięg! 😄

 

f01.jpg

 

f02.jpg

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Fajny ten telefonik jest @Anonim 🙂

Paluchy obejmą klawisze bez przeszkód ( nie będziesz ich musiał ciosać ) Emotikon: Język , a gadżecik może Ci Orange wrzuci na święta do koszyczka 😉

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ten ( @Jozefg  ) jak "walnie" Emotikon: Mrugający zobrazowanym tekstem, to nie ma zmiłuj...wszędzie jest zasięg Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Język Szkoda, że Józku nie odzywasz się częściej-pozdrawiam seniora Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Pogaduchy

Asystentowi Google warto powiedzieć dwie rzeczy i poczekać na odpowiedź 😉

  1. Zapytaj Geralta o fraszkę.
  2. Zagrajmy w Gwinta.

 

Teraz też Wam odpowie jak zapytacie go: Co wiesz o Wiedźminie?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

....wszędzie jest zasięg Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Język

Jak zobaczyłem ten drogowskaz w Wojciechach to nie mogłem się powstrzymać - widać co miejscowych interesuje. Robot: LOL

  Ten kościółek  w tle polecam turystom - istnieje od 1346 roku!  I to widać ...

 

 http://leksykonkultury.ceik.eu/index.php/Ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_pw._%C5%9Bw._Andrzeja_Boboli_w_Wojciechach