Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , chociażbyś nie wiadomo, jak się bronił, to Google może Cię namierzyć z satelity, Amerykanie i inne państwa, czy stacje z odbiorem satelitarnym też mają na Ciebie namiary. U mnie, jak tworzyli mapę, to nawet psa pod domem rozpoznałem bez trudu. A piloty i inne cudeńka techniki nie uświadomiły Ci, że jesteś namierzalny? Ja sądziłem, że Twoje horyzonty myślowe przekraczają poza Łyska z pokładu Idy i dalej wierzę, że tak jest Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Eee tam! Ja jak idę spać to przykrywam się specjalnym kocem termicznym z metalizowaną powłoką i nie mogą mnie namierzyć a telefon chowam w blaszanym garażu, więc też nic z tego. Zresztą i tak na podwórku często zasięgu nie ma a wysokie topole zasłaniają satelity, nawet tego Hot Birda, co to z niego mam Orange-telewizję 😄

Co do psa to jest problem - pies sąsiada często tak głośno szczeka, że pewnie czułe mikrofony Amerykanów to słyszą. Mam jednak nadzieję, że nic z tego nie rozumieją...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak , w takim razie będziesz celem, jednocześnie zagadką dla kosmitów. Miej się na baczności Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wiosna zaskakuje nie tylko kwiatami, lecz także wielobarwnością żab. Czy to jeden gatunek z mojego ogrodu, czy "pieścimy się" jak popadnie? Emotikon: Mrugający

20190317_104341.jpg


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Łał Kobieta: LOL Emotikon: LOL Emotikon: LOL cudo @Anonim 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , chyba poczuły się speszone podglądaniem, bo czmychnęły gdzieś Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

No przeca nie będą tak ciągle Emotikon: LOL ten tego Emotikon: Bardzo szczęśliwy się opalać przy ciekawskich łoczkach 🙂 Wzięły, i sobie czmychnęły Emotikon: LOL @Anonim 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , pomijając moją ciekawość świata przyrody, ona wydaje mi się bardziej inteligentna od naszej. Bo jak my zrobimy coś głupiego, a robimy wciąż, to odpłaca nam jak w przysłowiu: "Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie". A potem lament...ło la Boga...itd!


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

I tu Ci przyznam rację @Anonim  - nam daleko do świata przyrody 🙂

Pamiętam słowa mojej prababci - jak ktoś Ci robi coś nie ten tego to odwróć się na pięcie  powiedz " mądry głupiemu ustępuje " i po prostu odejdź 🙂

 

No i zdarzyła się taka mała scysja między mną a siostrą ( byłyśmy wtedy małolatkami tycimi ) no i ja przypomniałam słowa prababci i do siostry odwróciłam się mówiąc jej wprost - głupi mądremu ustępuje 🙂

i sobie odeszłam 🙂 a tu nagle słyszę ze wszystkich stron wielki śmiech, więc zdziwiona, i rozbeczana do prababci biegnę się poskarżyć, a babcia z uśmiechem mówi do mnie - to nic dziecko drogie po prostu przejęzyczyłaś się 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka , w teście na inteligencję, adwersarz na zadane przez niego pytanie:kto jest głupi, ja, czy ty, odpowiedziałem, że oczywiście że ja...i zdębiał. Na drugie:co to jest-kaczka się nazywa i po wodzie pływa...też zdębiał. Albo zagadka, albo kaczka...żeby nie kluczył Emotikon: Bardzo szczęśliwy Masz rację...głupiemu trzeba ustąpić...niezależnie od przejęzyczenia Emotikon: Język Albo zniżyć się do jego poziomu i rżnąć głupa Emotikon: Mrugający