Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

No kurka wodna 🙂 jakoś ciemno się zrobiło więc spojrzałam w okno a tu -  o rany rzeczywiście biało i dalej sypie śniegiem. Oby tylko nie był tego co nad ranem bo ucieknę tym razem do piwnicy 😞 Kto to widział żebym po 2 rano ganiała domykać okna 😞  ( a ostrzeżenia sms nie było )

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Rano brzozy trochę nałupałem i teraz przy kominku siedzę, ciepło jest, za oknem śnieg prószy @wscieklaewka  😉

Kawę zaparzyłem i 2 pączki na deser, zaraz odpalam Kino Domowe i przerwa od NO 😉


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

📷Herosi wybrali zdjęcie na stronę główną 🖼️

pytanie może nie, ale umknęło mi, albo nie zostałem powiadomiony, że wspomniałeś o mnie 😉 @Rafał 

 

Update. tagi.PNGzałączam zrzut powiadomień, gdzie nie ma info z datą 7.03. o tym że o mnie wspomniałeś.

Anonim

Nie dotyczy

📷Herosi wybrali zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Misiek62 , nie przejmuj się. @Rafał  w tym ogłoszeniu otagował mnie, a też nie dostałem powiadomienia. Dopiero przegląd postów umożliwił mi dostęp do info. Może kolejny bug?

Anonim

Nie dotyczy

📷Herosi wybrali zdjęcie na stronę główną 🖼️

Powiadomienia chyba od 2 dni losowo się pokazują, dziś to mniej ich niż wczoraj, chyba lekki bug @Anonim 😉


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

📷Herosi wybrali zdjęcie na stronę główną 🖼️

Był bug z notyfikacjami, był, ale ptaszki ćwierkają, że wczoraj wieczorem został naprawiony 🙂
Anonim

Nie dotyczy

📷Herosi wybrali zdjęcie na stronę główną 🖼️


@Arturnapisał(-a)
Był bug z notyfikacjami, był, ale ptaszki ćwierkają, że wczoraj wieczorem został naprawiony 🙂

@Artur , ten dotyczył z przed paru godzin, gdzie zostałem otagowany przez @Rafał a w grupie "oczytanych". Wróbelki zachrypnięte po zimie Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

📷Herosi wybrali zdjęcie na stronę główną 🖼️

Teraz powiadomienia lecą jak trzeba, więc bugu nie ma @Artur  😉

@Anonim  jak tylko tu o tym napisano, to zostało naprawione, więc nie ma co narzekać 😉

Anonim

Nie dotyczy

📷Herosi wybrali zdjęcie na stronę główną 🖼️


@Anonimnapisał(-a)

Teraz powiadomienia lecą jak trzeba, więc bugu nie ma @Artur  😉


@Artur , nie wierz @Anonim 

przed 13:00 @Rafał tagował mnie.

powiadomienia.PNG

Anonim

Nie dotyczy

📷Herosi wybrali zdjęcie na stronę główną 🖼️

@Anonim  mi powiadomienia idą jak trzeba 😉

NO.jpg