Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@bluesmanniak 

Ja nie z Podlasia jest, ale ta słoninka to podobna do mych boczków Emotikon: Język Dziś preferuję bigos na winie 🙂 A co mi tam mniam, mniam Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)
No co Pan!? Ja nie z Podlasia, ja z Warmii i u nas normalnie - wczoraj zjadłem 3 pączki a dzisiaj rano do kawy zakąsiłem jeszcze jednym 😄

@bluesmanniak , jaki pan? Coś mi świta, że masz "sztamę" z @Piotrekk85 ...znaczy się ziomale Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

No ziomale, ale z Warmii! 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

Nie ogarniam już tematu, pogubiłem się, koty, psy, króliki 😜 Fajnie macie w tym wątku 🙂 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

teraz powinny się pojawić posty po poście 😉

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62 , właśnie zaraz idę przesiewać popiół do posypania głowy Emotikon: Mrugający Mówisz, że od jutra zaczniemy postami pościć?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@nikodem_dyzma  porzucę psy i może eSIM do Pogaduch wrzucę 😉eSim.jpg

Jakby kogoś to zainteresowało, eSIM to przyszłość nie tak odległa, ciekawe kiedy zagości u nas 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

@Anonim oki. Dla mnie e-sim to rewelacja. W USA większosć operatorów korzysta z tej technologii. Dla mnie to wygoda, większe bezpieczeństwo.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@nikodem_dyzma  ja czekam kiedy to do prepaid dają, telefon bym sobie załatwił od ręki, może i zegarek do pary na eSIM 😉 Teraz mam zegarek pod Android na BT tylko, bo lepszego i tak w pełni nie wykorzystam.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim , a mnie cieszy to, że pogoda nic nie robi sobie z alertów...były, nie były, a my rozkwitamy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg