Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ale o faworkach nie piszą @zbignieww 🙂

Smacznego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Mikołajnapisał(-a)

@Anonim   Te trzy emotki, to chyba nie problem Szczęśliwy robotEmotikon: SzczęśliwyBardzo szczęśliwy mężczyzna 


@Mikołaj, pamiętam że było jeszcze wejście smoka Wojciecha (nie mogę otagować Go Emotikon: Język), ponieważ pojawił się na pierwszym miejscu.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Mikołajnapisał(-a)

@Anonim   Te trzy emotki, to chyba nie problem Szczęśliwy robotEmotikon: SzczęśliwyBardzo szczęśliwy mężczyzna 


@Mikołaj, pamiętam że było jeszcze wejście smoka Wojciecha (nie mogę otagować Go Emotikon: Język), ponieważ pojawił się na pierwszym miejscu. Qźwa,...znowu komunikat spamowy. Ciekawe, czy opublikuję za trzecim podejściem.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

To są kwadratowe....Emotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy

@Anonim, cierpliwości 🙂 Też widzę że wolniej troszkę działa, ale idzie swoim tempem Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wojciech, nie mogłem Ciebie i Wiktora otagować. A poza tym, poszukaj, co mi @Mikołaj pisał o IP w opcjach usuwania profilu. Na bank, usuwanie nie jest skuteczne. Znów dwa adresy się pojawiły, mimo że usuwałem. Nie widzę, co na PW miałoby być wspominane, więc nie mogę się ustosunkować. Teraz przeglądam bez prywatnych i bez blokujących na dwóch przeglądarkach. To na pewno nie u mnie problem, bo inne strony śmigają aż miło. Wylogowanie jednym kliknięciem nie działa...trzeba pier....drzwiami...wybacz.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Jak tam po czwartku - wszyscy przeżyli? Na Podlasiu podobno przeżywają zdrowiej, no w każdym razie inaczej 😉

 

TlustyCzwartek.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak , jeżeli u Was jest taki zwyczaj, to mnie do setki brak galaretki Emotikon: Język

Najgorzej mają Ci, co nie przeżyją w tym roku swoich urodzin 29 lutego. To dramat nie do opisania!


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@Anonim, @Wojciech nie będzie miał dostępu do naszych PW. Ale spokojnie podeśle Ci je ponownie. Mrugający mężczyzna  Emotikon: Bardzo szczęśliwySzczęśliwy robot


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@bluesmanniak , jeżeli u Was jest taki zwyczaj, to mnie do setki brak galaretki Emotikon: Język


No co Pan!? Ja nie z Podlasia, ja z Warmii i u nas normalnie - wczoraj zjadłem 3 pączki a dzisiaj rano do kawy zakąsiłem jeszcze jednym 😄