Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Zaskoczony mężczyzna Sfrustrowany mężczyzna Zakłopotany mężczyzna


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

O joj są u mnie 🙂 one wpadły dotrzymać mi towarzystwa przy jajkowym koniaku pączkowym Emotikon: Język

Nie nerwuj się @Anonim


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@Anonim   Te trzy emotki, to chyba nie problem Szczęśliwy robotEmotikon: SzczęśliwyBardzo szczęśliwy mężczyzna 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

@bluesmanniak

Ja nie wiem o Vacie, ale wiem jak mi szumi dokoła las, czy to jawa czy sen ? Emotikon: Język Emotikon: LOL

 


Oj musiało być sporo tego adwokata...  😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Mikołaj, lepiej poszukaj z @Rafałem przyczyny nie usuwania IP w profilu. Kiedyś prosił mnie o to, więc podrzucam świeże. Nie chce mi się szukać, w jakim temacie to było omawiane Emotikon: Język

IP.PNG


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Jeszcze jest 🙂  tzn. są pączki z owym smakowitym nadzieniem Emotikon: JęzykEmotikon: Język @bluesmanniak 😉

Co Ci przypomina, co Ci przypomina widok znajomy ten ? 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@Anonim  Już korespondowaliśmy w sprawie IP i po ponownym sprawdzeniu ciągle ma takie same wnioski jak wtedy. Mrugający mężczyzna 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Jeszcze jest 🙂  tzn. są pączki z owym smakowitym nadzieniem Emotikon: JęzykEmotikon: Język @bluesmanniak 😉

Co Ci przypomina, co Ci przypomina widok znajomy ten ? 🙂


Wpadłbym na te pączki z nadzieniem, ale o ile pamiętam do ciebie daleko z Warmii? Gdzieś nad Wisłą czy nad Oką? 😉


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Pogaduchy

Z pączkami dzisiaj raczej bym uważał, jeszcze okaże się, że kogoś dyskryminujemy...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Ojojoj już za późno @bluesmanniak , ale co się odwlecze to nie uciecze Emotikon: Język