Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Ela12

Jakież śliczne są te krokusiki 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Ela12

Jakież śliczne są te krokusiki 🙂


@wscieklaewka, też lubię je i lubię na nie popatrzeć z okna, kiedy kwitną.

Lubię też na nie popatrzeć na ekranie monitora, kiedy na dworze jest szaro i ponuro. Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

@Ela12

Jakież śliczne są te krokusiki 🙂


Zobaczcie same @Ela12 i @wscieklaewka, na jedną datę i uruchomcie swoją wyobraźnię. Widzicie to pod śniegiem? Ja u siebie widziałem, tylko tyle zdjęć mam, że za przeproszeniem, nie ogarniam mojego burdelu (nieładu artystycznego) Emotikon: Mrugający

Kusimy wiosnęKusimy wiosnęKusimy wiosnęKusimy wiosnę


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Pozazdrościć Ci mogę owego widoku z okna @Ela12 bo ja jedynie co mogę to pytać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

właściciela zdjęcia - czy mogę? bo bym sobie wklepała na pulpit coby oczko co nieco się ucieszyło widokiem 🙂 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Pogaduchy

@Anonim, ależ fantastyczne i przepiękne zdjęcia. Szczególnie to pierwsze.

Chyba podkradnę Ci pomysł i u siebie zrobię coś podobnego...Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy

 

Ela


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Zdjęcie z 19marca 2014 roku - przepiękne 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 373
  • 657
  • 4

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Pozazdrościć Ci mogę owego widoku z okna @Ela12 bo ja jedynie co mogę to pytać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

właściciela zdjęcia - czy mogę? bo bym sobie wklepała na pulpit coby oczko co nieco się ucieszyło widokiem 🙂 Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@wscieklaewka, jak chcesz, to mogę Ci przesłać. Napisz tylko na privku, gdzie przesłać.

 

Ela

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Ela12, prosty chłop, granatem odciągnięty od pługa, jakim jestem ja, poszedł po najmniejszej linii oporu. Wykopał na głębokość 1,5 sztychówki ziemię, wsypał zamówioną próchnicę (torf) z lasu i powtykał, co się nadprodukcją nazywa. Obwódka to czysta prowizorka, "moderowana" potem latami doświadczeń...tylko jakby sił mniej. Tulipany już rosną bez pielęgnacji w skoszonym na jesieni trawniku. Po przekwitnięciu się skosi, aż zatracą się same...kiedyś.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Jak tu zimową kurtkę chować, gdy rano znowu -2 ? Nie wiem, jak te żurawie co na łące drą się wniebogłosy dają rade bez kurtek 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak u nas teraz -1" i zimowa kurtka już zbędna, wczoraj był zimny wiatr, dziś bezwietrznie, dla mnie to już Wiosna 😉