Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Dobrze że wiosna idzie Emotikon: LOLcomment_8tfieEm12eEwLlei9zjSZNnDPb11oCyy.jpg

 

 ...wyłapane w sieci...

 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pogaduchy

wow @mabud73, nie bacząc na swój wiek, jakbym tam był i miał chociażby łopatę to bym zrobił tam "bazę" 5 pokojową z wielgachnym salonem... 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Mnie musieli by ściągać z tej ściany Emotikon: Bardzo szczęśliwy Z moimi "kocimi" zapędami, zaraz bym się gdzieś wspinał Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Na razie prototyp, ale mam nadzieję że go wypuszczą na rynek, jak będzie cena znośna to się go kupi 😉


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

He, fajne hello Moto 🙂 Cena znośna to mniej więcej jaka @Anonim ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Od 2 tyś zł, nie więcej niż 3k zł, bo to by było przegięcie, telefon zgrabny i poręczny, Motorola dostała zielone światło od chińczyków, może wskrzeszą dawne, popularne i kultowe modele, miałem MOTOROLA RAZR V3, ba większość składanych i fajnie było by do tego powrócić.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Hm dwa tys. nosić w torbie wciąż rozpiętej ( nawyk mój ) to ciut strach jak dla mnie, ale telefon piękny 🙂

Muszę Ci powiedzieć, że mam nadal ten model Motoroli i czasami sobie przypominam jakie miała głośne dzwonki Emotikon: Bardzo szczęśliwy To był dla mnie niezniszczalny telefon 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Ronnapisał(-a)

To prawda przedział wiekowy wyróżnia Nasz Orange. Ok przyznam się też do wieku, a co mi zależy Emotikon: LOL 31 Emotikon: Język


A ja tak sobie patrzę na Ciebie @Ron 

i daję Ci 33 Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pogaduchy

@wscieklaewkaEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: LOL dobre dobre niestety już 33 Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Ronnapisał(-a)

@wscieklaewkaEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: LOL dobre dobre niestety już 33 Emotikon: Język


@Ron, to są tzw. lata Chrystusowe, a mnie się ciągle wydaje, iż nasza kochana "młodzież" coraz później osiąga dojrzałość życiową 😉