Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@bluesmanniak, drzwi na taras otwarte...dwa w jednym...w domku chłodniej i na taras chętniej na dymka można wyjść Emotikon: Mrugający Osobiście nie przepadam za takimi temperaturami, ale moja połówka chora i ciepłolubna, więc sam widzisz...wyższa konieczność Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Ja tylko zwrócę uwagę niektórym gdzie jest Warmia 😛

 

DvnUdhUW0AEeHjy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja z kolei pokażę, że ktoś takie cudeńka robi...na mapie tego nie znajdziesz @Piotrekk85 Emotikon: Język

20190103_092235.jpgSłodkie pychotki Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A Dziadek tylko podbiera Babci czy już zjadł swoje? 🙂

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

No właśnie @Anonim ja jestem tak słaba, że za chwilę eksploduję Emotikon: Język normalnie nie wytrzymuję takiego jednego co biega teraz po podwórku i wali tymi petardami jak gdyby dopiero dziś przypomniał sobie, że Sylwester był dwa dni temu - kurka wodna Emotikon: Wściekły

@bluesmanniak

czekam na wsparcie 🙂


Zamiast wsparcia mam złe wieści:

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/aleksandrow-kujawski-suka-ze-schroniska-zdechla-przez-fajerwerki/41ncmq8

Ludzie też cierpią, ale o tym akurat się nie pisze i nie mówi. Hałas bardzo mi przeszkadza w życiu...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Poryczałam się @bluesmanniak Emotikon: Smutny Emotikon: Smutny

Dwa lata temu podczas tych  sylwestrowych  fajerwerków zmarł w domu na zawał pekińczyk moich znajomych Emotikon: Smutny

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
A Dziadek tylko podbiera Babci czy już zjadł swoje? 🙂

Najważniejsze, czyli skarpety się ostały, bo uznaliśmy, że trza szporować na gorsze czasy. Mikołaj ma pilnować postanowień, więc w razie czego nadmiar pójdzie do wora. Na "zachętę" i dobry początek, dwa tysiaki starczą. Później otworzymy schronisko dla zbłąkanych czworonożnych, (czyt. porzuconych) w noc sylwestrową.Także ten tego... może @bluesmanniak w Twoich stronach, albo żeby @wscieklaewka "nie ryczała", jak poniekąd w piosence...w Lublinie...kochaj mnie...znaczy się psyEmotikon: Szczęśliwy

@Wiktor, ten świat nie jest taki zły, tylko czasami "zrypany"...zwłaszcza na tych portalach o największym, globalnym zasięgu. Radosne świergotanie myli się niektórym ze świrowaniem.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)

Ja tylko zwrócę uwagę niektórym gdzie jest Warmia 😛

 

DvnUdhUW0AEeHjy


Oj tam oj tam 😉 Warmińsko Mazurskie 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

No to pokaż @mabud73 "palcem" na mapie, gdzie Twoje siedlisko, bo @Piotrekk85 to wiem, bo w mediach ciągle ten O. jest wymieniany. @Misiek62, Twoje "namiary GPS" też widać?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Tutaj Emotikon: Język

IMG_20190104_113119.png

 

 

 Mniej więcejEmotikon: LOL