Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

He, he @Anonim

obeszło się bez bum, bum Emotikon: Język wcisnęłam w siebie z kilo mandarynek na ewentualność raczej nieciekawej " eksplozji " Emotikon: Mrugający

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

Ja powitałem Nowy Rok w pracy 😛 Ale powitałem go z Orange 🙂 Od paru lat mam swój Noworoczny zwyczaj 😜 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Niestety u mnie powrót do rzeczywistości ciężki Emotikon: Bardzo szczęśliwy Po dwóch tygodniach lenistwa słabo schodzi się na ziemię...nogi jakieś takie "gliniane" Emotikon: LOL


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Byłeś w kosmosie @mabud73 ?


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Jeżeli moją działkę na Warmii można nazwać kosmosem, to tak Emotikon: LOL Słodkie leniuchowanie w samym środku lasu, przy 30° ciepła od kominka, w błogiej ciszy podczas sylwestrowych strzelanek, to taki kosmos na ziemi Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Toż to cudo o wiele lepsze niż jakiś tam kosmos 🙂 Pozazdrościć Ci tylko bo ja to do dzisiaj dojść nie mogę po tych fajerwerkach, i nie tylko Emotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

30 stopni to bym raczej nie wytrzymał, ale poza tym to możesz nas na przyszły rok zaprosić? 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy


@mabud73 napisał:

(...) Słodkie leniuchowanie w samym środku lasu, przy 30° ciepła od kominka, w błogiej ciszy podczas sylwestrowych strzelanek, to taki kosmos na ziemi Emotikon: Mrugający


Ooooooo... ZazdrooooEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

30 stopni to bym raczej nie wytrzymał, ale poza tym to możesz nas na przyszły rok zaprosić? 😉


@bluesmanniak, teoretycznie taka możliwość istnieje. Wystarczy skrzyknąć się w necie i @mabud73 byłby wielce zdziwiony, że ktoś się mu chce dobrać do Jego %Emotikon: Mrugający 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Ze skrzykiwaniem u nas w necie słabo...