Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

Panie i Panowie wszystkiego najlepszego w Nowym 2019 Roku 🙂 Nasz Orange życzę setki Herosów, powrotu "króla" Artura, miliona użytkowników 🙂 Buziaki dla wszystkich 😜 😜 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@nikodem_dyzma, te białe kły "zakonserwuj" porządnie. Najlepszego! Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Tobie również najlepszego @nikodem_dyzma 🙂

A ja to mam życzenie takie coby angioplastykę wykonywano przynajmniej pod lekką narkozą, a nie na żywca Emotikon: Smutny bulwa i paw Emotikon: Język

Pozdrawiam Wszystkich - mocno i gorąco 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Mam to samo co Ty @bluesmanniak 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Wszyscy przeżyli? To do roboty!!! Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

Wszyscy przeżyli? To do roboty!!! Emotikon: LOL


@bluesmanniak, to zacznij od siebie i wspieraj słabszych Emotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

No właśnie @Anonim ja jestem tak słaba, że za chwilę eksploduję Emotikon: Język normalnie nie wytrzymuję takiego jednego co biega teraz po podwórku i wali tymi petardami jak gdyby dopiero dziś przypomniał sobie, że Sylwester był dwa dni temu - kurka wodna Emotikon: Wściekły

@bluesmanniak

czekam na wsparcie 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, nie "eksploduj", bo to byłaby dopiero petarda! Emotikon: Mrugający A ponoć zakończył się "okres ochronny" na strzelanie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Za oknem piękna, biała zima... tyle, że w mojej okolicy w ciągu 2 dni kilka samochodów spotkało się z twardymi drzewami i kilka osób nie przeżyło...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

Za oknem piękna, biała zima... tyle, że w mojej okolicy w ciągu 2 dni kilka samochodów spotkało się z twardymi drzewami i kilka osób nie przeżyło...


a mój syn, wczoraj, trasę (wg. map Google) około 500 km pokonywał ponad 12 godzin. Ile do tego dołożył, gdyż nawracał, bo za stromy podjazd i zablokowany odcinek (okolice Szczawnicy) ... to dokładnie nie wiem, ale opowiadał, że kilka takich nawrotów robił.