Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Czy ja wiem, że będą cenne?
Raczej to problem gdzie to recyklingować bo tego dużo 🙂

To raczej przyzwyczajenie starych ludzi do rzekomo stabilniejszego zasięgu.
Tylko niestety zasięg GSM/2G stopniowo będzie wycofywany, więc ze stabilniejszego zasięgu nici.
Ale to jeszcze kwestia kilku(nastu) lat.

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85  widziałem też tą "reklamę". Ale fajnie że Orange potrafi przyznać się do błędu i publicznie przeprosić, za to wielki szacunek.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Arturto może jakaś wspólna herbata/kawa z Prezesem. Każdy weźmie swój kubeczek i.......to kiedy I spotkanie ekpiy Nasz Orange 😜 😜 Pozdrawiam 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Samo Miasteczko Orange jest fajne (raz miałem przyjemność być w środku). Może pablo_ck jak będzie ciepło jakiś wypad?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85  czemu nie 🙂 Jestem za 🙂 Pozdrawiam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ArturJa mam, do miasteczka Orange około 1.5 km chętnie porozmawiam z prezesem przy herbacie/kawie.Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Świetny pomysł! W takim razie na wiosnę postaramy się zorganizować jakiś zlot w Miasteczku😊

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Artur napisał(-a):
Świetny pomysł! W takim razie na wiosnę postaramy się zorganizować jakiś zlot w Miasteczku😊

@Artur Super czekam na infoEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Może być połączony ze Zlotem Orange 😜 Chociaż z ekipy z Blogów Orange tylko ja się tutaj aktywnie udzielam, chociaż uwierzcie brakuje mi na to czasu już bardzo. Sporo pracuje, miesięcznie ok 280 godzin z tego 50-60% to praca w godzinach nocnych. Jestem z Wami często na swoim smartfonie, daletego często zdarza mi się wiele literówek za które przepraszam. Ale...inaczej się pisze na komputerze, inaczej  wersji mobilnej NO. Pozdrawiam.