Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Ron, dyskusja zeszła na agroturystykęEmotikon: Mrugający Kto, skąd i jak pozyskuje mleko. Wyszło więc na moje, że @Mikołaj urodził się w środowisku bez krówEmotikon: Język @Piotrekk85 zresztą też Emotikon: Mrugający

@bluesmanniak, do dyspozycji miałem lokomotywę z wagonami, którym to taborem niektóre tuzy nieudolnie zarządzali(ły). Stąd zgrzyty, jak ktoś urodził się "hamulcowym", albo przyniesiono takiego w teczce bez kolejowych szlifów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

No jak bez krówek 😄

Źródło obrazu: https://pl.rc-cdn.community.thermomix.com/recipeimage/9pse9hba-0f1e4-625381-cfcd2-nkbrcl3g/f0db38c5-c7ab-4c7f-ac96-a8961e02a841/main/krowki.jpgŹródło obrazu: https://pl.rc-cdn.community.thermomix.com/recipeimage/9pse9hba-0f1e4-625381-cfcd2-nkbrcl3g/f0db38c5-c7ab-4c7f-ac96-a8961e02a841/main/krowki.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Pogaduchy

Również życzę wszystkim Mikołają wszystkiego co najlepsze w dniu dzisiejszymEmotikon: Bardzo szczęśliwy a przy okazji chciałam zaznaczyć, że byłam bardzo ale to bardzo grzeczna przez cały rok chociaż większość znajomych uważa, iż tak się dzieje tylko wtedy jak śpię bądź nic nie mówię albo po wypiciu dużej ilości melisy hahahaEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

Panie i Panowie samych trafionych prezentów Wam życzę 🙂 Pozdrowionka dla Wszystkich. Czasem jak Was czytam to się zastanawiam....co Wy pijecie......??


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

W dziale publicznym tylko do 3% 🍻
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@nikodem_dyzma, co kto ma pod rękąEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

Midanium, Propofol, Relanium, Suksametonium , rurka intubacyjna, respirator - co wybierasz @Anonim 😜 😜 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A jak jutro rano do pracy? Chyba że wystawisz L4 gratis? 😂

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

Nie ma sprawy, L4 na Piąteczek, Piątunio w gratisie 🙂 Ale tylko jeden dzień by ZUS nas nie kontrolował 😜 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@nikodem_dyzma, w moim wieku to najwygodniej wybrać... własne M-1 dwa metry w dół, albo kaftan bezpieczeństwa, ponieważ człowiek za dużo widział, za dużo wie i trudno mu wcisnąć kit. Rozpycha się swoimi mądrościami w polityce, u lekarza i nawet rodzinę skłócić potrafi. Ale nie wie, co to jest metoda na wnuczka i takie tam około podobne myki naciągaczy. No i ZUS nie miałby nic przeciwko, by emeryci przechodzili na zebrach , gdy jest czerwone światłoEmotikon: Język

Druga, całkiem przyjemna wiadomość, to ta od spóźnionego św.Mikołaja Emotikon: Szczęśliwy DPD dostarczył mi prezencik rękoma młodego, brodatego i już bez tego ubranka biało-czerwonego. Dziękuję święte(j)mu(  @Aśka_M ) za miły gest od operatoraEmotikon: Bardzo szczęśliwy