Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Pogaduchy

@Anonim rozszyfrowałeś @Mikołaj'a - okłamuje mówiąc prawdę - złoty chłopak =]

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Bartłomiej, na celebrytę się nadaje. Ciekawe, czy brał jakieś szlify u tego....no, co wszyscy mieli go dosyć i dobierają się do skóry? Na T się zaczynaEmotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Pogaduchy

@Anonim zapewnia Cię, że @Mikołaj u nikogo korepetycji nie brał i brać nie musi, już tak ma, z mlekiem to w niego weszło =]

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Bartłomiej, mam wątpliwości, czy wie, skąd bierze się mleko? Ze sklepu? Krakuski tak mają, że jak ich nie przyciśniesz, to idą w zaparte. Oj, niejednemu dyspozytorowi dałem w kośćEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Wściekły robot Pogaduch, pogaduchami, ale to już taki offtop, że zaraz będę musiał ...!! Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

...wyrzucić Pogaduchy?Emotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Bartłomiej, mam wątpliwości, czy wie, skąd bierze się mleko? Ze sklepu? Krakuski tak mają, że jak ich nie przyciśniesz, to idą w zaparte. Oj, niejednemu dyspozytorowi dałem w kośćEmotikon: Bardzo szczęśliwy


A czym dysponowałeś? Jeśli to nie tajemnica państwowa...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36174
  • 1367

Pogaduchy

Mleko jest z biedronki 😆

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@Piotrekk85 Mężczyzna: LOL Za dużo tych biedronek do dojenia, ja wole raz a porządnie, dlatego preferuje mleko z Lewiatana. Bardzo szczęśliwy robot


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3210
  • 7456
  • 135

Pogaduchy

Dyskutujemy o Nasz Orange ?? Zmianach, albo precyzyjniej ich brak ?? Dobrze trafiłem ?? Emotikon: Bardzo szczęśliwy