Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pogaduchy

Stawiam piątkę na piątek, że wpadnie pięćdziesiąt k 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A może przyszła środa? 😆
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Matematyka sobie, a życie sobie @Piotrekk85. Trochę za długo.


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Pogaduchy

W dobrym momencie wracam po urlopie! Witajcie 😉 Stęskniłem się za Wami i czekam z niecierpliwością na 50K użytkowników 😉 Myślę, że do piątku mieć będziemy, może nawet szybciej.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Rafał, jak nic, polecisz po tego szampana. Nikt się tak nie wstrzelił, jak Ty Emotikon: Bardzo szczęśliwy Świeże spojrzenie z przewietrzonego umysłu i te emocje...będzie się działo!


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@Rafał, jak nic, polecisz po tego szampana. Nikt się tak nie wstrzelił, jak Ty Emotikon: Bardzo szczęśliwy Świeże spojrzenie z przewietrzonego umysłu i te emocje...będzie się działo!


Ino brak orkiestry do tego szampana Emotikon: Język

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

O, o, widzę Opiekuna pomysłów @Artur/a - kurka wodna co tam u Ciebie słychać Opiekunie ?Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Przyjmij moje pozdrowienia 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Ja też tęskniłem 😄 I przyszedłem przyłączyć się do gratulacji, bo choć mam teraz o wiele mniej czasu i znacznie więcej czytam Was, niż sam piszę, to jestem dumny, że mogę świętować z Wami 50 000 użytkowników 😄

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Arturnapisał(-a)
Ja też tęskniłem 😄 I przyszedłem przyłączyć się do gratulacji, bo choć mam teraz o wiele mniej czasu i znacznie więcej czytam Was, niż sam piszę, to jestem dumny, że mogę świętować z Wami 50 000 użytkowników 😄

Jest co świętować oczywista oczywistość 🙂 tylko wpadaj częściej bo praca nie zając Emotikon: Język jak to się kiedyś mówiło he, he 🙂 Się już boję, że zawitasz dopiero jak zaczniemy świętować 100.000 użytkowników     ( to żart w rzeczy samej ) Emotikon: Mrugający

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ho,ho,ho!!! Święty Mikołaj w pobliżu, więc muszę się mu pochwalić, że byłem grzeczny....dzisiaj w łóżku. Na spaniu nie wierzgałem nogami, nie chrapałem, a wszystkie myśli złożyłem do koperty pod poduszkę Emotikon: Bardzo szczęśliwy Niech się święci pośród świętych, a jak mi już da prezent, to może sobie odjechać do Laponii. Wszystkiego najlepszego nasz Mikołaju Emotikon: Bardzo szczęśliwy Zapewne masz podgląd na wszystkich Twoich imienników, więc ode mnie też niech trafią te życzenia Emotikon: Bardzo szczęśliwy