Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Jozefg, oczywistym jest to że na NO na politykę nie ma miejsca Emotikon: Mrugający


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@mabud73 Masz całkowitą rację. 

@kwardi, @Jozefg Usunąłem nawiązania do polityki z tego tematu. Proszę żeby w przyszłości dyskusja nie schodziła na takie tematy.Wściekły robot

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Podejrzewam, że kolega @kwardi wpisał (to co wpisał), bo taka moda żeby tak właśnie wyrazy z "tymi" literkami wpisywać. Tak jak niektórzy muszą w każdym zdaniu używać słowa na k... bo inaczej czują, że nie wyrazili się dość emocjonalnie 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@bluesmanniak Nie wnikam w powody, dla mnie Istotne jest to, że Nasz Orange to nie miejsce na takie tematy i na tym sugeruję ten temat zakończyć.  

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Mikołaj, jest wiele ciekawszych rzeczy do opowiadania. Najpierw "skoczyłem" emocjonalnie z dziewczyną na bungee ze szklanego mostu, a potem poszedłem się przewietrzyć. Brrr! Zimowo się robi, a przyroda jakby zaspała. Róże jeszcze mróz nie ściął, ale dał po "łbie" innym kwiatom. Świat ześwirował dzięki człowiekowi. Dobrze mu tak, bo przyroda da sobie radę. Ja to bym tymi milionami ton śmieci z mórz i oceanów po równo obdzielił cały ziemski glob, spuszczając z kosmicznych rakiet. Co by się nie spaliło, wróciłoby tam, skąd naśmiecono. Niby człowiek najwyżej hierarchicznie postawiony, a instynktu mu brak Emotikon: Język


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

To może by tak te śmieci w kosmos wysłać? Np. na Wenus, spłonęłyby na amen i nawet nikt by nie zauważył 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@bluesmanniaknapisał(-a)

To może by tak te śmieci w kosmos wysłać? Np. na Wenus, spłonęłyby na amen i nawet nikt by nie zauważył 😉


@bluesmanniak, najpierw w kosmos wysłałbym największych śmieciarzy, bo jak to jest, że splunięcie czy pety (ciki) są powodem do kary, a bogatemu nie dosyć, że byk się ocieli, to jeszcze naświni w oborzeEmotikon: Język Jak słyszałem ostatnio o sprzątaniu jednej z rzek, to krew zalewa porządnego człowieka. Czemu nie zgłosił jeszcze  nikt pomysłu likwidacji tych wszystkich pseudo biurokratycznych fuch od środowiska, sanepidu i całej machiny papierkowej, włącznie z nikłymi dolegliwościami dla trucicieli?

Spłonąć, to powinni ze wstydu wszyscy, którzy nie szanują Matki Natury. Nawet ten, który rzuca petem i wyżutą gumą gdzie mu pasuje Emotikon: Język


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

Po pierwsze przepraszam za zejście na tematy polityczne. Nie tak to miało wyglądać. 😞

Chodziło mi ogólnie o bydgoszczan że większość jest za UPC albo Vectrą, a tylko niektórzy wybierają Orange ze światłowodem 😞 No i nawiązałem przy tym do preferencji polityczny, co w żadnym wypadku nie powinno się zdarzyć. Obiecuję że się to więcej nie powtórzy, nawet w Pogaduchach!

 

Po drugie w weekend lubię sobie wypić coś mocniejszego i moje wypowiedzi w związku z tym mogą być nieco bardziej szczere 😉 Ale będę pilnował, aby nie były szczere za bardzo.

 

Co złego to nie ja.

Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Czyżby jutro, najpóźniej pojutrze padło słynne 500 plus...NO ???Emotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy


@Anonim napisał:

Czyżby jutro, najpóźniej pojutrze padło słynne 500 plus...NO ???Emotikon: Szczęśliwy


Chodzi o 50 000 użytkowników? 🙂 Z drżeniem serca i niejakim poruszeniem przyznać muszę, że... tak! 😄 😉

Co poniektórzy stawiają na piątek.