Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Pogaduchy

Taaa @wscieklaewka dzisiaj to nawet chcąc ściąć drzewo koło domu musisz mieć zgodę niebotycznej liczby urzędników oczywiście się przy tym użerajac... Emotikon: Obojętny czekam aż trzeba będzie mieć dokumenty z pozwoleniem na oddychanie Kobieta: LOLEmotikon: LOL


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Pogaduchy

A tak wogole witaj @AnonimEmotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Wonderwomannapisał(-a)

Taaa @wscieklaewka dzisiaj to nawet chcąc ściąć drzewo koło domu musisz mieć zgodę niebotycznej liczby urzędników oczywiście się przy tym użerajac... Emotikon: Obojętny czekam aż trzeba będzie mieć dokumenty z pozwoleniem na oddychanie Kobieta: LOLEmotikon: LOL


Ejże, od prawie 2-ch lat obowiązuje ustawa "lex Szyszko" pozwalająca na bezkarne wycinanie drzew na prywatnym terenie. Tego leśnika-ministra już co prawda nie ma, ale nie słyszałem, żeby ustawę odwołali, niestety...


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Wonderwomannapisał(-a)

Taaa @wscieklaewka dzisiaj to nawet chcąc ściąć drzewo koło domu musisz mieć zgodę niebotycznej liczby urzędników oczywiście się przy tym użerajac... Emotikon: Obojętny czekam aż trzeba będzie mieć dokumenty z pozwoleniem na oddychanie Kobieta: LOLEmotikon: LOL


He, he 🙂 Witaj @Wonderwoman ciut mnie trochę mało - ja zauważyłam toto Emotikon: Język ale z czasem nadrobię tą lukę - tak myślę 😉

Na chwilę obecną to czuję się tak nijak ;(  dorwała mnie rwa kulszowa i łupią mnie zastrzykami Emotikon: zakłopotany bulwa i paw, a moje cztery litery wyglądają jak sito 🙂 dobrze, że mam te swoje kg bo inaczej to grrrr - nie dokończę z przyczyn wyższych 🙂 Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Współczuję @wscieklaewka Emotikon: Smutny Powrotu do normalności życzę Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Drogi wirtualny przyjacielu @Anonim - chcę Ci tą drogą bardzo serdecznie podziękować za współczucie 🙂 ino powiedz mi czy współczujesz tego masakrycznego bólu czterech liter czy rwy ?Emotikon: Język

Kurka wodna nawet sobie siedzieć wygodnie nie da się Emotikon: LOL bo zadek mój zbuntowany Emotikon: zakłopotany

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, dla mnie normalność oznacza życie bez bólu. Wstajesz rano i nie boli. Wiem, bo ja nie znam tego uczucia od jakiegoś czasu. A kiedyś w jednej przychodni przeczytałem sentencję o bólu w mniej więcej oto tym skrócie, że jak boli, znaczy się, że żyjesz. Wszystko jasne teraz?


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, dla mnie normalność oznacza życie bez bólu. Wstajesz rano i nie boli. Wiem, bo ja nie znam tego uczucia od jakiegoś czasu. A kiedyś w jednej przychodni przeczytałem sentencję o bólu w mniej więcej oto tym skrócie, że jak boli, znaczy się, że żyjesz. Wszystko jasne teraz?


No to mamy identyczny problem gdyż również od dłuższego czasu mam to samo Emotikon: sfrustrowany Ja to wiem @Anonim że jak nie boli to znaczy że coś jest nie tak ( znam to z autopsji )

Jasne jak słońce 🙂

Spytam jeszcze bom ciekawa - co z malwami ?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

O bulwa! A mnie łupie w kolanie i jeszcze nie powiem gdzie...

Tylko, że te powyższe mądrości dotyczą raczej tylko wieku (przed)emerytalnego a ja jeszcze pare dobrych latek muszę popracować, żeby zasłużyć na takie ekscesy...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, stoją i kwitną jeszcze. O dziwo! pokazane też dalie, róże i parę innych wciąż jeszcze cieszą oko. Nawet pszczoły są wdzięczne póki ładnie na dworze. A Ty @bluesmanniak nie wypominaj swojego wieku. Gdzie nam równać do pokolenia wyżej, gdzie niejednemu można pozazdrościć witalności. I tym się pocieszaj, bo inni mają gorzej, chociaż życzyłbym każdemu zdrówka...mimo wszystkoEmotikon: Szczęśliwy