Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Na moim pulpicie jest jeszcze wciąż z orzeszkiem Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Super to zrobiłeś @bluesmanniak 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

A ja dawno nie widziałem kogoś i się doczekałem. Cześć @Piotrek....widzę nick TwójEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Jak na nowym miejscu aklimatyzacja poszła?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg, posłużę się Twoimi słowami, cytuję: "@wscieklaewka  -  jeżeli nie odróżniasz kani od muchomora to po grzybki lepiej na targ... przynajmniej bezpiecznie.  Polecam aplikację na smartfona  "Atlas grzybów" .

Powiem Ci, że mieliśmy takiego ancymonka na grzybobraniu w Puszczy Noteckiej, który nie dość, że miał atlas (książkowy) w ręku i okulary, to co chwilę mnie pytał, czy dobrego grzyba zerwał. Na dodatek deptał grzyby. A ktoś zupełnie nam nieznany, pewnie kogoś podpytał, gdy koszyk miał pełny. No i taka pokaźna kupka goryczaków leżała wysypana na leśnej dróżceEmotikon: Szczęśliwy Inny zaś, długonogi dystansowiec w okularach, robił susy jak pantera, no i deptał grzyby, a ja zbierałem te wokół dobreEmotikon: Szczęśliwy Na targu też możesz trafić na oderwane nóżki jakiegoś trujakaEmotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10900
  • 150

Pogaduchy

... A to ja - w przelocie tutaj - napomknę, że o grzyba wcześniej się potknę, niż go odnajdę. Taki ze mnie grzybiarz :D:D

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dobrze @Wiktor, że masz w zamienniku obwarzankiEmotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10900
  • 150

Pogaduchy


@Anonim napisał:

Dobrze @Wiktor, że masz w zamienniku obwarzankiEmotikon: Język


A dawno ich w sumie nie jadłem Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wiktor, mam "w planach" Ci podarować, jak wygram w totka i będę w Krakowie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

 


@Anonimnapisał(-a)

@Jozefg, posłużę się Twoimi słowami, cytuję: "@wscieklaewka  -  jeżeli nie odróżniasz kani od muchomora to po grzybki lepiej na targ... przynajmniej bezpiecznie.  Polecam aplikację na smartfona  "Atlas grzybów" .

Powiem Ci, że mieliśmy takiego ancymonka na grzybobraniu w Puszczy Noteckiej, który nie dość, że miał atlas (książkowy) w ręku i okulary, to co chwilę mnie pytał, czy dobrego grzyba zerwał. Na dodatek deptał grzyby. A ktoś zupełnie nam nieznany, pewnie kogoś podpytał, gdy koszyk miał pełny. No i taka pokaźna kupka goryczaków leżała wysypana na leśnej dróżceEmotikon: Szczęśliwy Inny zaś, długonogi dystansowiec w okularach, robił susy jak pantera, no i deptał grzyby, a ja zbierałem te wokół dobreEmotikon: Szczęśliwy Na targu też możesz trafić na oderwane nóżki jakiegoś trujakaEmotikon: Język


Kurka wodna Emotikon: sfrustrowany tak mi się jakoś zwidziało że w  złym temacie pisaliśmy o grzybach ale skapowałam się dopiero teraz 🙂 Jak zwykle - moja wina ale nic to, bo chociaż moderatorzy zrobią fruuu i jesteśmy znowu tu Emotikon: LOL

Wiesz @Anonim mnie to żaden atlas, kompas,lupa, etc nie dałby rady w/w temacie 😞 Lubię grzyby i to bardzo mocno ) No i dziś poszłam nie na targ, a do sklepu po pieczarki i boczniaki ( jutro będę je dusiła w śmietanie )

Do lasu to ja w życiu nie wejdę ze względu na - kleszcze, żmije, pająki, ostre gałęzie i dużo jeszcze można by wymieniać. Widać jestem takim samym ancymonkiem jak ten który był z Wami w Puszczy Noteckiej Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Wiesz @Anonim mnie to żaden atlas, kompas,lupa, etc nie dałby rady w/w temacie 😞 Lubię grzyby i to bardzo mocno ) No i dziś poszłam nie na targ, a do sklepu po pieczarki i boczniaki ( jutro będę je dusiła w śmietanie )

@wscieklaewka, tylko za mocno nie duś, bo podpadniesz pod § Emotikon: Język

 


 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, tylko za mocno nie duś, bo podpadniesz pod § Emotikon: Język


Wiesz.... to nie tak ... bo to zależy KTO dusi.... Kobieta: LOL