Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Wejdź na windows update i zaktualizuj system na Windows 10 - pracuje dużo lepiej niż 'siódemka'

 O ile wiem to aktualizacja jest jeszcze bezpłatna


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy

Wydaje mi się @Jozefg, że z taką aktualką jest już po potkach ;).

 

@kwardi, blue screen? Wow! Ostatnio coś takiego widziałem w latach 2003-06 😄 😉

Ale nieźle sobie poradziłeś z tym problemem 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Aktualka jest tylko dla wersji dla niepełnosprawnych.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wiktor jak już pewnie wiesz Materla zmiażdzył Janikowskiego doświadczeniem, szkoda bo kibicuję Damiano, ale moim zdaniem za bardzo chciał się pokazać na tle doświadczonego rywala.

 

W innych walkach Adamek poległ z Millerem co było do przewidzenia, i Nurmagomedov udusił Conora 🙂


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

@Wiktor, Blue Screen wyskakuje w dzisiejszych czasach tylko wtedy, gdy sprzęt jest niekomatybilny albo uszkodzony. Bardzo rzadko zdarza się żeby wyskoczył z powodu systemowego. Nawet Win10 wywali BSOD-a jak jest uszkodzony RAM albo płyta główna. Tyle tylko że na Win10 wygląda on nieco inaczej, niż na starszych systemach Windows.

W moim przypadku BSOD wyskakiwał przy pełnej prędkości zintegrowanej karty sieciowej na płycie. Albo uszkodzona karta, albo jakaś niekomatybilność i gryzienie się z jakimś innym sprzętem. Pamiętam że w 2012 roku kiedy kupiłem tą płytę (używaną na Allegro) to od samego początku miałem problemy, kiedy karta pracowała na pełnej prędkości. Bowiem gryzła się ona z kontrolerem dysku Intela i też wywalało BSOD-y i to na każdym kroku. Ale zmieniłem kontroler na dodatkowy, który miałem na płycie firmy Jamicron i problem ustał. Dopiero kiedy zainstalowałem Win7 to zaczęły się problemy. Karta najwyraźniej nie chciała w pełni pracować i dlatego zatrzymywała komputer za pomocą BSOD-a.

Teraz mam kartę Edimaxa na Realteku i wszystko jak do tej pory gra i buczy 😄 Jeszcze do tej pory pracując na tej karcie nie miałem żadnego BSOD-a i oby tak pozostało 😄


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Nawet oparta o płot wygląda ślicznie 🙂 a co - w końcu jest rekordzistką z pośród  malw więc wolno jej trochu się oprzeć a nie stać wciąż w pionie Emotikon: Mrugający Dzięki @Anonim za zdjęcie Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Jaki zafajnisty avatar strzelił sobie @nikodem_dyzma 🙂 Emotikon: LOL

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Na Dzień Łącznościowca piosenka 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Aby się im dobrze działo, okraszę to święto jesiennymi barwami Emotikon: Bardzo szczęśliwy Najlepszego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

dalie.jpg


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Piątek się kończy, tydzień się kończy, prawdziwa jesień się zaczyna! W związku z tym załączam wspomnienie moich spotkań przy orzechu Emotikon: Szczęśliwy

Orzeszek.jpg