Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Pogaduchy

Ciekawe jak Adamek, bo walczy też 💪

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Wojciechnapisał(-a)

Ciekawe jak Adamek, bo walczy też 💪


@Wojciech, no jak myślisz? Po góralsku michę klepieEmotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Niestety, to on został "oklepany", chociaż adwersarz miał gestEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Witaj dziś @Anonim 🙂

Malwa mi się śniła - ta rekordzistka i druga co ją dogania no i tak sobie myślę - jak one dziś wyglądają ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, troszkę ta mniejsza doznała uszczerbku, bo pękły "sznurowadła" przy płocie. Ale kwitnie na maxa we wszystkich rozgałęzieniach, a rekordzistka ma przysłowiową muchę zamiast krawata. Chyba chce pokazać swą dostojność mimo olania przez biuro rekordów.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, troszkę ta mniejsza doznała uszczerbku, bo pękły "sznurowadła" przy płocie. Ale kwitnie na maxa we wszystkich rozgałęzieniach, a rekordzistka ma przysłowiową muchę zamiast krawata. Chyba chce pokazać swą dostojność mimo olania przez biuro rekordów.


A po czemu ja ich nie widzę ?Emotikon: Smutny

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, aaa... po temu, żebyś miała przed oczyma tylko to, co było pokazane w największej dostojności. Mnie natomiast jeszcze cieszy każdy kwiatostan w pełni swojego rozkwitu i korzystające z ich uroku także owady typu Maja, Gucio oraz trzmiele. Aż się od nich roi na wszystkich odmianach kwiatów w naszym ogródeczku. Cudownie jest, jak na Panią Jesień przystałoEmotikon: Bardzo szczęśliwy Korzystaj i Ty z uroków. Pospaceruj tu i ówdzie, a będzie Ci wynagrodzoneEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewka, aaa... po temu, żebyś miała przed oczyma tylko to, co było pokazane w największej dostojności. Mnie natomiast jeszcze cieszy każdy kwiatostan w pełni swojego rozkwitu i korzystające z ich uroku także owady typu Maja, Gucio oraz trzmiele. Aż się od nich roi na wszystkich odmianach kwiatów w naszym ogródeczku. Cudownie jest, jak na Panią Jesień przystałoEmotikon: Bardzo szczęśliwy Korzystaj i Ty z uroków. Pospaceruj tu i ówdzie, a będzie Ci wynagrodzoneEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Hm szkoda bo mi utkwiły w głowie i wciąż mam je przed oczami Emotikon: Szczęśliwy natomiast co do owadów bzyczących to raczej schodzę im z drogi 😞 miałam kiedyś trochę za dużo ten tego tu i ówdzie - spuchłam jak wielki balon Emotikon: LOL ) Na chwilę obecną walczę z afrykańskimi biedronkami które są wprost tak nachalne, że aż strach się nie bać Emotikon: Wściekły ( ganiam i pryskam czym się da coby one sobie odfrunęły w siną dal ) Z uroków jesieni korzystam, a jakże 🙂 mam już zasuszone śliczne liście o przecudnych kolorach.Emotikon: Mrugający

Pozdrawiam @Anonim

 

O alem się zapędziła toż te biedronki to azjatyckie są, a ja już zawędrowałam do Afryki bleee Emotikon: Wściekły

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Specjalnie dla Ciebie uwieczniłem dzisiejszy widok z innej perspektywy. Jak pisałem..."sznurowadła" popuściły i niech tak zostanie, bo malwa oparła się o płot. Tej wyższej połówka "muszki" już odpadłaEmotikon: Smutny Szkoda, że biedronki akurat teraz dokuczają. W lecie zajęłyby się mszycami, bo rodzimych biedronek jak na lekarstwo. Na pożyteczne owady nie narzekaj...zwłaszcza na pszczółki...to nigdzie nie opisana metoda na...Emotikon: Język Nie powiem jednak, że to istny cud, miód i malinkiEmotikon: Język

malwa NO.jpg


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

Witam w pogaduchach po krótkiej przerwie 😉

Znowu miałem problemy z netem, a raczej z kompem. Padła mi doszczętnie karta sieciowa zintegrowana na płycie. Ponieważ mam światłowód od Orange z opcją 300 mb/s, to muszę mieć kartę Gigabitową, aby w pełni wykorzystać neta. Niestety, karta na płycie na układzie Marvell Yukon mimo ustawienia pełnej prędkości czasem przełączała się sama w wolny tryb 100 mb/s, a od kiedy wgrałem sobie Windowsa 7 to przy ściąganiu pliku z pełną prędkością wyskakiwał Blue Screen. 😞 Pomocne okazało się dopiero manualne przełączenie karty w tryb 100 mb/s, wtedy działała stabilnie. No ale przecież płacę za 300 mb/s więc z jakiej racji mam mieć wolniejszego neta?

Poszedłem do sklepu, kupiłem za niecałe 50 zł sieciówkę na PCI-E firmy Edimax na układzie Realteka i problem jak na razie rozwiązany 😄 Oczywiście to rozwiązane doraźne, bo docelowo jak się dorobię to w ogóle kompa zamierzam zmienić z Windowsem 10. Ale na razie jestem spłukany i po prostu nie stać mnie na nowy sprzęt. Ta sieciówka to była już ostatnia inwestycja w ten złom. 😉