Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Wiktornapisał(-a)

@Ronnapisał:

@Aśka_M, pasuje grzywka Emotikon: Mrugający Ja jestem bez grzywki Emotikon: LOL


Padłem :D:D:D... na wykładzinę 😉


Nos masz cały @Wiktor?Emotikon: LOL


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

Co, co? Planujecie jakiś zlot? Jestem ZA (a nawet przeciw!) 😛

Jestem trollem jedynie w necie, a w realu to całkiem fajny ze mnie ziom (tak przynajmniej twierdzą inni) 😉

Ale u was chyba jeszcze nie zdążyłem natrollować, więc aż tak źle chyba ze mną nie macie 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

My to świeżo po zlocie 🙂

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

Łeee to ominęło mnie. Gdybym tego konta nie usunął w lipcu, to może bym się załapał. Ale wtedy to miałem remont na głowie i inne peturbacje. Tak wyszło, ale chyba nic straconego? 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

Przeczytałem i nawet odpisałem w wątku o zlocie. Ale jeśli nawet bym był z wami wcześniej to nie wiem czy na zlot bym się wybrał. Jestem spłukany z kasy, bo remontowałem pokój, kupiłem kanapę i meble, a pieniądze na drzewie nie rosną. Teraz trochę sobie odrobię bo zgłosiłem się do komisji wyborczej w dodatku na przewodniczącego. 😉 Także następnym razem bardzo chętnie się na taki zlocik wybiorę (oczywiście jak kasa i czas pozwolą). 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@kwardi, ciułaj, ciułaj grosikiEmotikon: Szczęśliwy Kto Ci tak powiedział, że na drzewach nie rosną pieniądze? A banany, kokosy i nasze rodzime owoce to co...szajs, czy chajs? Kup sobie jakiegoś trabancika i pohandluj towarem z giełdy. Mój szwagier z nyski i handlu na niej "przesiadł się" do własnej działalności warsztatowej. Ale to Ty jesteś kowalem swojego losu i życzę Ci, byś dopiął swegoEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 38
  • 71
  • 0

Pogaduchy

@Anonim nie raz myślałem o otworzeniu własnej działalności, ale nie jest to takie proste jak z pozoru wygląda. 😉 Oczywiście dorabiam sobie na fuchach a jakże. A kasa była, ale się skończyła 😞 Teraz będę w komisji wyborczej w dodatku przewodniczącym to sobie trochę odrobię. 😄 Nie ma tragedii, ale oszczędzać trzeba. 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Panie i Panowie ogląda ktoś dzisiaj KSW 45? 😉 Janikowski czy Materla? 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10917
  • 150

Pogaduchy


@Anonim napisał(-a)

Panie i Panowie ogląda ktoś dzisiaj KSW 45? 😉 Janikowski czy Materla? 🙂


Nie oglądam... Ale w ciemno stawiam na Materlę :D... Daj znać, czy warto będzie obejrzeć tę walkę w jakiejś powtórce 🙂