Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Pogaduchy

@Anonim dziękujemy za plusy - plus, że dodatnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

W niebieskim przestało być mi do twarzy, no i te rozbiegane oczy utrudniały ogląd sytuacji 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Aśka_M, ja też mam ogląd sytuacji trzech zlotów i na podstawie zdjęć śmiało powiem, że ten wypadł najlepiej. Część ludzi "zahartowało się" i oswoiło z nowymi, a nowi zaś, zawsze będą bacznie obserwowani. @Wiktor, nie oglądałem, lecz ze względu na cumelek "wystający z kieszeni", nie wypowiem się brzydko, co @Artur miał na myśliEmotikon: Mrugający @Misiek62 zaś myśli o gawrze i Jego przysypiające oczy nie zauważyły @Artura w pierwszym rozdaniu zdjęć. Patrz...mój komentarz i dodany przez @WiktoraEmotikon: Język Inny też mi przypadł do gustu...inteligentny jesteśEmotikon: Szczęśliwy A tłumaczka operowała angielsko-polskim czy francusko-polskim "słownikiem"? 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Aśka_Mnapisał(-a)

@Anonimdziękujemy za plusy - plus, że dodatnie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

W niebieskim przestało być mi do twarzy, no i te rozbiegane oczy utrudniały ogląd sytuacji 😉


O jejku Asia znaczy się @Aśka_M jaka Ty jesteś śliczna Serce


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Pogaduchy

@Anonim najlepiej wypadnie kolejny Zlot 🙂 bo mam nadzieję, że będzie nas tym razem więcej 🙂

@wscieklaewka Serce teraz już wiesz, że niewiele mam z "bardzo młodej blondyneczki o niebieściutkich oczach" Emotikon: LOL


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy


@Aśka_Mnapisał(-a)

W niebieskim przestało być mi do twarzy, no i te rozbiegane oczy utrudniały ogląd sytuacji 😉


Trochę tych ząbków szkoda, na szczęście grzywka została 😉


Zespół Nasz Orange
  • 1130
  • 8324
  • 23

Pogaduchy

@bluesmanniak grzywka to element rozpoznawczy 🙂 ale widzę, że Ty też jesteś człowiekiem z grzywką Emotikon: LOL


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy


@Anonim napisał(-a)

A tłumaczka operowała angielsko-polskim czy francusko-polskim "słownikiem"? 


Angielsko-polskim. Wszystko sprawnie przechodziło.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pogaduchy

@Aśka_M, pasuje grzywka Emotikon: Mrugający Ja jestem bez grzywki Emotikon: LOL


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Aśka_Mnapisał(-a)

@Anonimnajlepiej wypadnie kolejny Zlot 🙂 bo mam nadzieję, że będzie nas tym razem więcej 🙂

@wscieklaewkaSerce teraz już wiesz, że niewiele mam z "bardzo młodej blondyneczki o niebieściutkich oczach" Emotikon: LOL


Za to masz bardzo wiele z młodziutkiej, o ciepłym spojrzeniu i brązowych oczkach brunetki 🙂 @Aśka_M


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy


@Ron napisał:

@Aśka_M, pasuje grzywka Emotikon: Mrugający Ja jestem bez grzywki Emotikon: LOL


Padłem :D:D:D... na wykładzinę 😉