Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy

Pora pisać w Word`zie, ponieważ jak nie widzę czerwieni, to coś za bardzo czuję się bezpiecznie Robot: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Podpytaj jeszcze @Wojciech, czemu aż 33 razy mnie powiadamiałeś dymkami do tej jednej wiadomości. Tyle razy mi się pokazywało, ile przewijałem stron w poszukiwaniu tematuEmotikon: Szczęśliwy Powiadomienie natomiast jest jedno.


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy

Też tak mam, jak pojawi się powiadomienie i przeklikuję po różnych tematach szybciutko. Jak się pojawi i nic nie robię, to spokojnie znika.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Wojciechnapisał(-a)

Też tak mam, jak pojawi się powiadomienie i przeklikuję po różnych tematach szybciutko. Jak się pojawi i nic nie robię, to spokojnie znika.


W przypadku powyższego komentarza miałem trzy dymki...kopcisz, jak stary, dobry parowózEmotikon: Szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy

http://www.speedtest.net/result/7687699821 - niby 250Mb/s w UPC, a jednak w idealnym świecie też bywa wolniej.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36177
  • 1366

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Poniższe wpisy przeniesione stąd - moderator Mikołaj

@wscieklaewka, @Wonderwoman Drogie panie to już zależy od  jakości wykonania i od głośności, bo parafrazując klasyka - śpiewać każdy możne ale nie każdy powinien, a przynajmniej nie za głośno. Bardzo szczęśliwy robot    


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 28
  • 128
  • 2

Pogaduchy

Sądzę, że ja i @wscieklaewka dałybyśmy radę Emotikon: LOL i nie byłoby tak źle Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Zapewne! Jednak ja bardziej o sobie pisałem. Robot: LOL Obstawiam że moi sąsiedzi są wdzięczni za to, że dzień zaczynam od kawy, a śpiew zachowuje pod prysznic. Emotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Mikołajnocą grasuje, w okna zagląda i podsłuchuje itd, itd 🙂 🙂 Ładnie zaśpiewałam ? No ja wiem, że tak Emotikon: LOLEmotikon: Bardzo szczęśliwy