Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Alem narobiła 🙂

zamiast posolić ziemniaki to ja je posłodziłam Emotikon: zakłopotany pierwszy raz w życiu jak daję słowo ugotowałam słodkie kartofelki do schabowego kotlecika Emotikon: sfrustrowany a fuj Emotikon: Wściekły

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, aż się Twój psiaczek skrzywił ze zdziwieniaEmotikon: Mrugający


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Pogaduchy

@wscieklaewkai @Anonim, słodkie ziemniaki wbrew pozorom bardzo dobrze pasują do mięsa. Weźmy na przykład takie bataty. Frytki z batatów + stek medium rare = uczta bogów


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

On już tak ma po mnie Emotikon: LOL @Anonim Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@zbigniewwnapisał(-a)

@wscieklaewkai @Anonim, słodkie ziemniaki wbrew pozorom bardzo dobrze pasują do mięsa. Weźmy na przykład takie bataty. Frytki z batatów + stek medium rare = uczta bogów


Wciąż mnie kusi kupno tego batata ( jeszcze nie próbowałam bo on taki wielgachny jest )

Aleś mi narobił smaku po pierwszej w nocy @zbignieww 🙂 kurka wodna Emotikon: LOL 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Na przekór wszystkiemu, druga malwa próbuje nadal ścigać się z pierwowzorem. Inne już przekwitnięte i zasychają. @wscieklaewka, gdyby tak w całej przyrodzie dziedziczyć geny, to Niemen zaśpiewałby na tą cześć "Dziwny jest ten świat"?

1malwy.PNG2malwy.jpg


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pogaduchy

@Nefilim napisał(-a)

Jak zawsze Orange robi by tylko zarobić . Zresztą czego oczekiwać od niemieckiej firmy .

Wiele już zarzutów padało, ale żeby Orange jako niemiecka firma? Tego jeszcze nie było. Tak zupełnie poza tematem, dlatego do Pogaduch wrzucam Robot: LOL

 

@Anonim, jakie to wielkie Zaskoczony robot


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Rzeczywiście Emotikon: Zaskoczony ta mniejsza rośnie w niesamowitym tempie, a najdziwniejsze jest to, że obie nie mają zamiaru poddać się 🙂

Ty to masz szczęście @Anonim 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

He, he Emotikon: LOL - dobre @Wojcieszko

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Ty to masz szczęście @Anonim 🙂


@wscieklaewka, szczęście to pojęcie względneEmotikon: Szczęśliwy To wiatr miał szczęście, że pozrywał tylko kwiaty róż, a te moje chochoły zaledwie lekko się ugięły na widok Fabienne. Ponoć to on tak szalał w nocyEmotikon: Szczęśliwy