Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, nie będę się bił z koniem, ale uszczypliwie dodam, że pewnie pomyliły się im pojęcia:malwa-palmaEmotikon: Język Może na świecie wyrosły takie wysokie malwy i ta to pikuś. Ale za słowa zachwytu bardzo Ci dziękujęEmotikon: Szczęśliwy Druga obok rosnąca próbuje swych sił. Jeszcze nigdy tak wysokie nie rosły u mnie. Inne już dawno "skapitulowały" i tylko nasiona rozsiewa wiatr. Jak dziewannę, której dotąd też nie miałemEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy



Nie wyrosły nigdzie wyższe niż Twoja 🙂 - nawet te które rosną w rejonie basenu Morza Śródziemnego są niższe. Emotikon: Mrugający

Ta druga obok tej rekordzistki to młoda zapewne jest jeszcze, ale myślę że z czasem dogoni wzrostem tą rekordzistkę 🙂

A wiesz @Anonim  o tym że malwa ma cosik z afrodyzjakiem wspólnego Emotikon: LOL W każdym razie zaczynam się interesować tymi zapomnianymi, pięknymi roślinami 🙂

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, ja też nie "dokopałem się" do malw wyższych wzrostem.Cóż, najlepszym afrodyzjakiem jest kobieta i tej wersji się będę trzymałEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

O Emotikon: Bardzo szczęśliwy i to mi się podobuje @Anonim Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Kukułeczka kuka a @Anonim śpi Emotikon: Szczęśliwy - tak mnie jakoś naszło 🙂 🙂 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@wscieklaewka, jasneEmotikon: Język Jestem wściekły jak osa, bo mi ktoś "utarł" nosa. Straciłem ochotę, bo daru języka ktoś nie uważa za cnotęEmotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Nie bądź wściekły @Anonim Kot pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Szkoda nerwów na cenzurę. Była, i się odradza na nowoEmotikon: Język Aha! I doszła nowa kategoria. Pełnomocnicy osób po 75 roku. Można i tak, byle cel uświęcił środkiEmotikon: Język


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Szkoda nerwów na cenzurę. Była, i się odradza na nowoEmotikon: Język Aha! I doszła nowa kategoria. Pełnomocnicy osób po 75 roku. Można i tak, byle cel uświęcił środkiEmotikon: Język


O to ja chcę takiego silnego pełnomocnika 🙂 ino jeszcze mi ciut lat brakuje beee bulwa do 75- tki Emotikon: Język