Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

To zależy od kontekstu.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Mnie się wydaje, że poznałam na filmie dwóch panów Emotikon: Język ale pewności nie mam 😉

Za to na pewno nie rozpoznałam żadnej dziewczyny, a przyznasz  @Anonim że są śliczne Serce

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Za to na pewno nie rozpoznałam żadnej dziewczyny, a przyznasz  @Anonim że są śliczne Serce


@wscieklaewka, ja każde piękno dostrzegam jako cud na cuda, które Panu Bogu udały się najlepiej Emotikon: Bardzo szczęśliwy Już gorzej ze starością i dlatego widzę ogromny potencjał w młodych, pięknych i europejsko nastawionych głowach. Od nich naprawdę dużo zależy, czy będziemy zaściankową prowincją, czy podążać będziemy za najbardziej rozwiniętymi i ucywilizowanymi krajami. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Piotrekk85napisał(-a)
Bo inaczej ze zdjęć, inaczej czasem na żywo 😉

@Piotrekk85, odniosłem wrażenie, jakbyś był lekko stremowany i zawstydzony, że znalazłeś się w obiektywie. Czemu? Postaw lustro przed sobą i przekonasz się sam. Ja sam z siebie się śmieję, stojąc przed krzywym zwierciadłem w Legendii (Chorzów):smileyhappy:


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Oj tam. Nie każdy lubi występować przed kamerą. 😛

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

Za to na pewno nie rozpoznałam żadnej dziewczyny, a przyznasz  @Anonim że są śliczne Serce


@wscieklaewka, ja każde piękno dostrzegam jako cud na cuda, które Panu Bogu udały się najlepiej Emotikon: Bardzo szczęśliwy Już gorzej ze starością i dlatego widzę ogromny potencjał w młodych, pięknych i europejsko nastawionych głowach. Od nich naprawdę dużo zależy, czy będziemy zaściankową prowincją, czy podążać będziemy za najbardziej rozwiniętymi i ucywilizowanymi krajami. 


W mojej pamięci pozostanie cudem Twoja malwa 🙂 Co do młodych prężnych to pozostaje mi życzyć aby  marzenia ich spełniły się w całości.

 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pogaduchy

Dzisiaj moich rozmów na infolinii słuchał sam Prezes. Bardzo fajny człowiek. Piotrekk85 pewnie też, albo miał może przyjemność spotkać, ale dla mnie to taka ciekawa rzecz do odnotowania. Więcej nic nie napiszę bo pomidor, ale może chłopaki się same pochwalą Emotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Obecnego to nie miałem okazji spotkać.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

@Artur filmik przedni, możecie nam tylko pozazdrościć 😜 🙂 @Piotrekk85 super facet. Zlot był super 🙂 Odliczam dni do kolejnego 😜 😜 😜 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@nikodem_dyzma, ja mam kiepską pamięć wzrokową, więc spytam wprost. Ty jesteś jedną z postaci pierwszego planu?