Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

 


@Arturnapisał(-a)

O to to! I gdy dojrzeje zamierzam jeść 😄


Emotikon: LOL - no to czekamy aż dojrzeje 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

O rany Emotikon: Zaskoczony wygląda jak wielka palma wielkanocna 🙂

Czymże Ty tą malwę podlewasz @Anonim ?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

O rany Emotikon: Zaskoczony wygląda jak wielka palma wielkanocna 🙂

Czymże Ty tą malwę podlewasz @Anonim ?


@wscieklaewka, niczymEmotikon: Szczęśliwy Na tej wysokości (3,70) ja miałem problemy z "kaskaderką"Emotikon: Język Ciekawe, co mi odpiszą z biura rekordów w Poznaniu3m70cm.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10912
  • 150

Pogaduchy

O?

Widzę basenik w ogrodzie...

 

Czyli tak się nam szlachta bawi ;-D


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

ten basenik to pewnie sąsiada 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Wiktornapisał(-a)

O?

Widzę basenik w ogrodzie...

 

Czyli tak się nam szlachta bawi ;-D


@Wiktor, niedźwiadek @Misiek62 będzie zły, jak dopowiem:''kto ma ule, ten ma miód, a kto ma dzieci, ten ma...basen i smród...trzeba czyścić i odkażaćEmotikon: Język Wyrosłem z nich, za to mam codziennie na śniadanie miód (bez uli) i to całkiem serio zastanawiam się teraz nad założeniem alarmu, by mi ten forumowy misiu nie narobił szkód...oddam mu puste słoiki w zamianEmotikon: JęzykEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Z tego co przeczytałam malwy mogą osiągać do 2 a nawet 3 metrów wysokości. Nigdzie nie napotkałam - powyżej 3 metrów, czyli najprawdopodobniej pobijesz rekord @Anonim 🙂

Wyczyny kaskaderskie musiałeś wykonywać aby ją zmierzyć Emotikon: Zaskoczony tak sobie myślę 😉 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

 


@Wiktornapisał(-a)

O?

Widzę basenik w ogrodzie...

 

Czyli tak się nam szlachta bawi ;-D


Rybki z oczka wodnego uciekły to postanowił zbudować rodzinny basenik Emotikon: Język hm super sprawa 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@wscieklaewkanapisał(-a)

Z tego co przeczytałam malwy mogą osiągać do 2 a nawet 3 metrów wysokości. Nigdzie nie napotkałam - powyżej 3 metrów, czyli najprawdopodobniej pobijesz rekord @Anonim 🙂

Wyczyny kaskaderskie musiałeś wykonywać aby ją zmierzyć Emotikon: Zaskoczony tak sobie myślę 😉 


@wscieklaewka, nie lada wyzwanie miałemEmotikon: Szczęśliwy Drabiny i metra zabrakło, więc posiłkowałem się dłuższą miarą, pożyczoną od sąsiada. Trzymaj się pędzla, bo drabinę biorę...nie zadziałało. Trzymaj się wiatru i śpiewaj: motylem jestem...już takEmotikon: Mrugający A mi powiedział z biura rekordów, że aby się zabrać za zgłaszanie, musi być spełnione minimum i rzekł, że rosną od 3-7 metrów...nie słyszałem, ale sprawdzę.

Rybki się mają dobrze...osiatkowane przed kotami, chociaż jedna samiczka w czasie tarła "przeskoczyła" 60 cm siatki i znalazłem ją w trawie za siatką martwą. Koty by takiej zdobyczy nie ominęłyEmotikon: Język

metr.jpg


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@wscieklaewkanapisał(-a)

Z tego co przeczytałam malwy mogą osiągać do 2 a nawet 3 metrów wysokości. Nigdzie nie napotkałam - powyżej 3 metrów, czyli najprawdopodobniej pobijesz rekord @Anonim 🙂

Wyczyny kaskaderskie musiałeś wykonywać aby ją zmierzyć Emotikon: Zaskoczony tak sobie myślę 😉 


@wscieklaewka, nie lada wyzwanie miałemEmotikon: Szczęśliwy Drabiny i metra zabrakło, więc posiłkowałem się dłuższą miarą, pożyczoną od sąsiada. Trzymaj się pędzla, bo drabinę biorę...nie zadziałało. Trzymaj się wiatru i śpiewaj: motylem jestem...już takEmotikon: Mrugający A mi powiedział z biura rekordów, że aby się zabrać za zgłaszanie, musi być spełnione minimum i rzekł, że rosną od 3-7 metrów...nie słyszałem, ale sprawdzę.

Rybki się mają dobrze...osiatkowane przed kotami, chociaż jedna samiczka w czasie tarła "przeskoczyła" 60 cm siatki i znalazłem ją w trawie za siatką martwą. Koty by takiej zdobyczy nie ominęłyEmotikon: Język

metr.jpg


To widać na załączonym obrazku 🙂 nie mam pojęcia jak to zrobiłeś ( może pomogły jeszcze szczudła , albo trampolina ) grunt że zmierzyłeś ( choć nie wiem jaki jest dłuższy metr od standardowego 1,5 jaki ja posiadam ) Dziwny też jest ten ktoś z biura rekordów który wystrzelił że minimum to 7 metrów Emotikon: Zaskoczony

Co do rybek to musiał być jakiś zwariowany gupik co to przez niego biedna samiczka zginęła 😞