Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Pogaduchy

Dzień dobry Ewko:)

 

Ee... Gdzie tam akrobata. Ledwie kukó(tfu!)ułkę jestem w stanie zrobić Emotikon: Mrugający

 

[edit]: eh, jaskółkę - rzecz jasna 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Wiktornapisał(-a)

Dzień dobry Ewko:)

 

Ee... Gdzie tam akrobata. Ledwie kukółkę jestem w stanie zrobić Emotikon: Mrugający


@Wiktor, chyba kukułcze jajo chciałeś podrzucić...a feEmotikon: Język

Na termometrach w cieniu i w słońcu więcej niż w mieszkaniu. Przyjemny przewiew przez ciąg przeciągowy Emotikon: Mrugający, dlatego siedzę w domu. Na dworze nie ma czym dychać.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Wiktor


Domyślam się że chodzi o ciacho Emotikon: Bardzo szczęśliwy Podziw dla Ciebie bo ja umiem tylko jeść i jeść 🙂 no co mam sobie odmawiać tego co lubię? - to nie w moim stylu wcale 😉

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Nic nie zrozumiałem, co z tą taśmą, ale to pewnie upał - znowu nagrzało do 32 i bardzo parno. A opady za Wisłą i nie chcą do nas na Warmię dojść...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak i @wscieklaewka, ja sądzę, że @Wiktor taśmowo zrobił Kopiuj-Wklej w kilku pomysłach, by było mu lżejEmotikon: Język Podbeskidzie zaciągnęło mrocznymi chmurami i za Wisłą z lewej strony jej biegu już burczy...tzn. beczki z piwem się kulająEmotikon: Mrugający Spadam zawczasu.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Miałem dzisiaj pooglądać Perseidy, ale pewnie skończy się na... piwie 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@bluesmanniak i @wscieklaewka, ja sądzę, że @Wiktor taśmowo zrobił Kopiuj-Wklej w kilku pomysłach, by było mu lżejEmotikon: Język Podbeskidzie zaciągnęło mrocznymi chmurami i za Wisłą z lewej strony jej biegu już burczy...tzn. beczki z piwem się kulająEmotikon: Mrugający Spadam zawczasu.


Też zauważyłam i zrozumiałam w końcu o co chodziło z tą taśmą ( i bardzo dobrze zrobił @Wiktor )

Co do pogody to wreszcie Emotikon: Język raz zagrzmiało ciut polało, ale najważniejsze - temperatura spadła o sześć kresek ( było 32) Górale stoczyły może jedną beczkę, a Ty @Anonim zaraz mówisz o mrocznych chmurach i kulających się bekach 🙂 ha ha - strach ma wielkie oczy więc nie spadaj  zawczasu Emotikon: Język


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Pogaduchy


@bluesmanniak napisał(-a)

Miałem dzisiaj pooglądać Perseidy, ale pewnie skończy się na... piwie 🙂


O? Zapomniałem o sierpniowych perseidach - faktycznie...
Może w przyszłym tygodniu uda się zobaczyć to widowisko 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Wiktornapisał(-a)

@bluesmanniaknapisał(-a)

Miałem dzisiaj pooglądać Perseidy, ale pewnie skończy się na... piwie 🙂


O? Zapomniałem o sierpniowych perseidach - faktycznie...
Może w przyszłym tygodniu uda się zobaczyć to widowisko 🙂


Przecież Perseidy miały spadać jutro znaczy nic już nie rozumiem Emotikon: Smutny

Kurcze blade czyżby mi się znów pomieszało ? Emotikon: Wściekły


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10889
  • 150

Pogaduchy


@wscieklaewka napisał(-a)
Przecież Perseidy miały spadać jutro znaczy nic już nie rozumiem Emotikon: SmutnyKurcze blade czyżby mi się znów pomieszało ? Emotikon: Wściekły



W najbliższych dniach będzie najlepiej, ale można też obserwować później
https://kiedyjest.eska.pl/astronomia/perseidy-2018-kiedy-i-o-ktorej-jest-noc-spadajacych-gwiazd-aa-E...