Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0

@Bartłomiej  ok, też nie lubię spojlerów (dlatego nie czytam komentarzy na Filmwebie), @Wiktor  szczerze polecam serial 👍


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Pogaduchy 3.0

Cóż, serial TLoU faktycznie zbiera dość entuzjastyczne recenzje. Może się skuszę i znowu na chwilę skorzystam z HBO MAX żeby sprawdzić. Choć mam raczej negatywne uprzedzenia do wszystkich filmów "o zombiakach": irytuje mnie rażące ignorowanie biologii przez tę koncepcję (choć trzeba przyznać, że inicjująca tematykę "Noc żywych trupów" jest uznanym przełomem w historii kina).

W sprawie tego, co być może (choć chyba raczej nie może) będzie można zrobić z pamięcią, to bardziej adekwatny jest serial (na Amazon) Peryferal (i książka Williama Gibsona). W sumie mi się podobał, mimo dość średnich recenzji. Tak że cóż: de gustibus non disputandum...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0

@j131  w TLoU chodzi o coś zgoła innego niż w TWD.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Pogaduchy 3.0

@slav72 

Domyślam się po recenzjach, ale i tak skoro w tle są zombiaki to lekko mnie odrzuca. Ale kiedy uda mi się usiąść do oglądania z odpowiednim nastawieniem ("dobra, wiem że to bzdura, ale weźmy to w nawias") to jestem w stanie docenić takie obrazy jak np. kolejne adaptacje "I Am Legend" Matheson'a. Pomaga też oglądanie tego przy szklaneczce czegoś mocniejszego. Natomiast na irytację przy "podziwianiu" pomysłów sprzedawanych w ramach np. "Pierścieni władzy" nic nie pomogło. Kluczem jest chyba jednak kompetencja scenarzysty lub chociaż oparcie scenariusza na solidnej prozie.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Pogaduchy 3.0

Kurcze nie sądziłam, że można tyle GB zebrać a mnie znajomy zaskoczył. Ja to nie wiem ile czasu na kablu działając tyle wykorzystuje😅

IMG_20230203_000651.jpg

To stara taryfa Rozmowy i Smsy bez limitu do wszystkich + pakiet GB (wersja cykliczna). Czas zbierania ok 4 lata 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1437
  • 6227
  • 42

Pogaduchy 3.0


@Kimirikonapisał(-a)

Kurcze nie sądziłam, że można tyle GB zebrać a mnie znajomy zaskoczył. Ja to nie wiem ile czasu na kablu działając tyle wykorzystuje😅

IMG_20230203_000651.jpg

To stara taryfa Rozmowy i Smsy bez limitu do wszystkich + pakiet GB (wersja cykliczna). Czas zbierania ok 4 lata 


Ja co miesiąc teraz będę dostawał 100GB (+1 z każdym odnowieniem). A mam ~5TB:

tolek_0-1675383180602.png

 

🙂


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Pogaduchy 3.0

@tolek  o wow. Jakieś gigantyczne ilości. 

 

Swoją drogą co zrobić z tak ogromna ilością neta która cały czas rośnie ? Jak dla mnie to nie do przejedzenia.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0

@Kimiriko to zależy, teraz to jestem na długim chorobowym ale jak pracowałem i mam nadzieje że za jakiś czas wrócę do aktywności zawodowej to zużywałem średnio 300 giga miesięcznie czyli potrafiło się zakręcić około 4 tera rocznie, z tego też powodu mam taryfę no limit w abonamencie gdyż najlepiej wychodzi cenowo. 


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Pogaduchy 3.0

@slav72 to konkretny przemiał. Ja nawet jak byłam na tej rehabilitacji to jakieś 40 GB zużyłam na 24 dni. 

 

Mam nadzieję, że jak najszybciej wrócisz do pełni zdrowia 😉

 

 

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0

@Kimiriko  dzięki, jak na razie intensywne rehabilitacje pod bacznym okiem fizjoterapeutki (już prawie nauczyłem się chodzić od nowa 😉), mam w planach wiosną wskoczyć na ulubiony środek transportu - rower (taki cel sobie wyznaczyłem).