Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 113
  • 0

Pogaduchy 3.0

Nie chce żadnych gigsów z tymi co sobie sam wykupie często nie wiem co zrobić 😉 Ja te 100gb co teraz mam to żeby je zużyć będę musiał się zmuszać do siedzenia na necie. A YT nie oglądam, w socjalach mnie nie ma. Streamingów nie używam. Chyba, że ściągnę jakaś grę z GOGa, ale i do grania ostatnio się muszę zmuszać. Chyba się starzeję 😉

 

_______

* Wpis przeniesiony z Ogłaszamy Herosów 2023 - Bartłomiej


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@rumburak , jeśli tak twierdzisz, to tutaj możesz sobie swobodnie pogadać z ludźmi za darmo. Wcale nie musisz się zmuszać. Ja mam sporo ponad 60+ i nie czuję presji czasu. Nie daj się starzeniu i poszukaj dla siebie czegoś, co sprawia Ci przyjemność😊 Na forum dedykowane są Pogaduchy 3.0😊, gdzie moderatorzy przenoszą rozmowy nie związane z tytułem tematu😊

 

_______

* Wpis przeniesiony z Ogłaszamy Herosów 2023 - Bartłomiej


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 17
  • 113
  • 0

Pogaduchy 3.0

Przyjemność daje mi czytanie książek (ostatnio kupiłem sobie czytnik). I przez tą przyjemność między innymi znikam z sieci. Jak zacznę czytać to nie mogę skończyć.

 

Dobra życzę wszystkim Herosom aktualnym i przyszłym: szczęścia, zdrowia, pomyślności. Niech Moc i Magia (to w nawiązaniu do jednej gry z Herosami w tytule) będzie z wami.


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10832
  • 64

Pogaduchy 3.0


@Misiek62 napisał(-a)

@Wojciech ten FB tak na stałe ma stać przy kompie?


@Misiek62 gdzieś musi, gdyż kabelkiem podłączony. W tym konkretnym miejscu tylko do zdjęcia 🙂

 


@Bartłomiej napisał(-a)

@Wojciech Radeon a nie Nvidia?Wojciech_0-1675234708665.png

 

 


Tym razem tak 🙂 Wybrałem co było nieco tańsze i co chciałem aby pasowało do moich wymagań.


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Pogaduchy 3.0

Gdyby ktoś był zainteresowany, to dzisiaj na kolację 😋 podają takie coś:
https://www.youtube.com/watch?v=gUM2wYKdxDA


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0

@Wiktor  wiem, jestem zapisany na wydarzenie przez Samsung Members (mają mi przypomnieć o nim  przed rozpoczęciem gdyż pamięć mam dobrą bo krótką 😂).


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Pogaduchy 3.0

to podobnie jak ja 😁


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pogaduchy 3.0

@slav72 @Wiktor to tak analogicznie, gdyby szło to porównać do np. RAMu i cache, czego nam brakuje bardziej? - nie przedrzeźniam - sam mam kłopot z pamięcią na "dłuższy" dystans Szczęśliwa kobieta


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0

@Bartłomiej  moim zdaniem po trochu brakuje jednego i drugiego (przynajmniej mnie).


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pogaduchy 3.0

@slav72 podejrzewam, że do 10 max 20 lat - będziemy mieć możliwość "rozbudowania" naszych "pamięci" w jakiś dziwnie magiczny sposób 🙂