Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@bezaikropka , herbatka herbatce nierówna. W dyskontach "siki Weroniki" dominują i jak mawia @Kimiriko , dla "biedoty" to raj w gębie i portfelu😊 No właśnie, jak jest sklasyfikowana ta biedota? Po braku skóry, fury i komóry, czy ogólnie, po szmateksach i lumpeksach, gdzie bogaci też się zaopatrują? Dzisiaj przeczytałem ciekawy artykuł, że nawet emerytowi nie wpadł do głowy taki pomysł. Obrywają ogonki z papryk, czy gałązki z pomidorów, albo nabiją cenę za owoc i potem dołożą, albo cytrusy klikają jako jabłka z dolnej półki i biegną na stanowiska samoobsługowe😀 Ja ich klasyfikuję, jak żebraki z pańskiej, czyli z wyższej półki. Jak mieliśmy małe dzieci, to paniska podjeżdżały pod punkt darów brykami, a ja tym darem ( mleko w proszku) tuczyłem świnię hodowaną przez nas w owym czasie, bo było z grudami, a nie sypkie. Na postój płatny podjeżdżał jeden z drugim taki i pociskał, że tylko na chwilkę, bo szkoda było paru groszy z kieszeni z wężem wysupłać. Maluszkiem podjechał i płacił bez mrugnięcia okiem. Czy coś się zmieniło? Na gorsze, z doświadczenia powiem. Co za czasy? Takie ano właśnie nastały.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0

@bronzub w dyskontach w herbatki się nie zaopatruję, z racji tego że lubię smakować wszelakich mieszanek z różnych stron świata odwiedzam sklep specjalistyczny "Świat Herbat".

PS.

Setna strona stuknęła w Pogaduchach 3.0 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

100 LAT Pogaduchy 3.0😀 Z herbatką i "prądem" 😀 Kto bogatemu zabroni?😂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11605
  • 52

Pogaduchy 3.0

Ja tam tylko zieloną herbatę piję 😃

Zaznaczę że bez cukru i innych dodatków 😆


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 3.0

Co tam może polecić dobrego zrobić na obiad 🤗 co u was mi nie mam pomysłu 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 właśnie rybkę smażę. Dzieciaki sobie zażyczyły 🤗👍

Na deser gofry 🤔😜


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 3.0

@ketrasaArtur  Rozpieszczasz ich 🙃


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 w niedzielę jest czas, to trzeba jakiś obiad sklecić. W tygodniu trochę trudniej.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2057
  • 11605
  • 52

Pogaduchy 3.0

@Citi2017  ja sobie grilla zrobiłem 😄

Pogoda była fajna, to skorzystałem 🙃😄


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3693
  • 19

Pogaduchy 3.0

Cały czas mnie to śmieszy. Mam zapamiętane logowanie do NO. Pojechałam do rodziców. Połączyłam się z siecią wifi (swoją drogą Orange) i prosi o logowanie. Powrót do domu i jest o (na konkurencji). Na LTE nie ma tego problemu. 

 

Ciekawa jestem skąd taka zależność.