Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy 3.0

Nie wiem jak u Was, ale u mnie w sam raz pogoda na AMA 😎 Pochmurno i chyba znowu spadnie śnieg 🤣

Już czekam na to jakie będą pytania i odpowiedzi.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Wiktor @Wojciech @Rafał czemu robicie AMY w godzinach pracy ludzi 😢


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Pogaduchy 3.0

@Citi2017  robimy AME w godzinach w których nasi eksperci są dostępni i rezerwują termin. Dlatego też wprowadziliśmy możliwość zadania pytania poprzez formularz, bądź w pw już na tydzień wcześniej 😊. Zachęcam do przeczytania AMA z tego co kojarzę na co najmniej 2 pytania zadane przez Ciebie została udzielona już odpowiedź 😉.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 3.0


@Citi2017napisał(-a)

@Wiktor @Wojciech @Rafał czemu robicie AMY w godzinach pracy ludzi 😢


@Citi2017  niestety ale ludzie pracują w różnych godzinach, zmianowo, siedmiodniowo, itd. więc nie da się wszystkim dogodzić. Pozostaje zostawiać swoje pytania Zespołowi NO (ja tak robiłem kilkakrotnie).


Zespół Nasz Orange
  • 2930
  • 10912
  • 64

Pogaduchy 3.0

Jak Wam idzie dzień? Wiele osób dzisiaj nabraliście? Szkoda że przy sobocie wypadło i jestem dzisiaj sam, ale za to pozostali mają więcej czasu na zabawę.

Większość czasu dzisiaj spędziłem przy tematach z wczorajszego AMA. Zostawiłem tam w jednym z tematów zdjęcie ciapka, dla celebracji dzisiejszego dnia 😘


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Pogaduchy 3.0

Jak to muwio u mnie na wiosce - dobry custom nie jest zły 😉rsz_imag1904.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Pogaduchy 3.0

@spiro gdzieś czytałem, że klawiszowce wracają do łask. Nie spodziewałem się, że aż z taką siecią 👏😁👍


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@ketrasaArtur , pokaz mocy 5G powalił dzisiaj na ziemię nawet ciapka, który przebiegał tuż obok nadajnika BTS i chciał go zaznaczyć jako swój teren😊


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2079
  • 7645
  • 31

Pogaduchy 3.0

@Pablo5, dziękuję za lajka. Jesteś botem, prawda?

 

________________
* Przeniosłem z tematu Steam nie widzi internetu – moderator Michał


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 85

Pogaduchy 3.0

@pirenejnie jestem botem. Moja rodzina jest w  Orange od ponad 20 lat. Jak jest jakiś problem na forum  i coś tam wiem na jego temat  to podpowiem społeczności aby rozwiązać problem. Lubię pomagać społeczności.  Pozdrawiam 🙂

 

________________
* Przeniosłem z tematu Steam nie widzi internetu – moderator Michał