Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Pogaduchy 3.0

Zmieniasz IP i logować się trzeba 😎

Też tak mam czasem, jak z LTE przejdę na wifi 😎


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Pogaduchy 3.0

@IreneuszCD mnie właśnie zastanawia, że nigdy mi nie wyleci jak przejdę z Wifi na LTE ale praktycznie zawsze ja na to inne Wifi (nie miałam okazji łączyć się z innymi niż wyżej wspomniane).


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Pogaduchy 3.0

Nie badałem tego, ale nie powinno logować jak IP inne, ale forum wysokiego poziomu zabezpieczeń nie ma, więc nie wykluczam tego co piszesz, mnie kilka razy nie zalogowało na wifi, głównie korzystam z LTE w telefonie, jak przełączyłem z wifi na LTE, to zalogowało automatycznie 😎


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21543
  • 173

Pogaduchy 3.0


@Kimirikonapisał(-a)

Cały czas mnie to śmieszy. Mam zapamiętane logowanie do NO. Pojechałam do rodziców. Połączyłam się z siecią wifi (swoją drogą Orange) i prosi o logowanie. Powrót do domu i jest o (na konkurencji). Na LTE nie ma tego problemu. 

 

Ciekawa jestem skąd taka zależność.


Stopień komplikacji jest tu trudny do zrozumienia. W dodatku logowanie "z nowej sieci" notorycznie odsyła mnie na niewłaściwą stronę (do logowania na MO), dopiero próba opublikowania bez zalogowania przerzuca na właściwą stronę. Nie sądzę żeby to było powiązane z konkretnym IP, ale może sprawdza zakresy. Tylko w takim razie ile ich pamięta? Bo na pewno nie jeden - potwierdzam, że "po powrocie na znajome łono" loguje się automatycznie. To jest dziwaczne, bo raczej powinien brać identyfikator przeglądarki jako dodatkowe zabezpieczenie (tak robią choćby aplikacje bankowe), a nie robić problemy przy zmianie punktu styku urządzenia z internetem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

Ja  wciąż w swojej sieci, a takie pierońskie Google nie pamięta swoich ustawień zapamiętania. Nawet na synchronizacji. Ale o Orange upomina się ciągle i je dla zasady ignoruję. Też tego nie ogarniam. 

@Citi2017 , ja się niedzielnym obiadem tak samo delektowałem, jak kwotą zebraną na kolejnej edycji WOŚP. Niech mi ktoś zarzuci, że szpitale są Wasze i nasze😊WOŚP.JPG


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1580
  • 5385
  • 57

Pogaduchy 3.0

Coś cenzura szybko działa. Usunęła 3 napoje z chmielu.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Pogaduchy 3.0

@andrzej1441 zgodnie z regulaminem


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Pogaduchy 3.0

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Światłowodu od Orange 😍 Funboxa 6 i 4K Stream chyba każdy zna, to zdjęć nie robiłem. Chyba że ktoś bardzo będzie chciał. Za to niżej gniazdo optyczne.

 

IMG20230131114924.jpg

 

Dziury nie zrobił technik jak coś 😉 Sam światłowód ładnie na kleju ułożony.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12785
  • 52608
  • 601

Pogaduchy 3.0

Jak nic, mamy nowego eksperta od usług ftth 😃 No to teraz się podziel wrażeniami...


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 3.0


@Wojciechnapisał(-a)

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Światłowodu od Orange 😍 Funboxa 6 i 4K Stream chyba każdy zna, to zdjęć nie robiłem. Chyba że ktoś bardzo będzie chciał. Za to niżej gniazdo optyczne.

 

IMG20230131114924.jpg

 

Dziury nie zrobił technik jak coś 😉 Sam światłowód ładnie na kleju ułożony.


Zdjęcia 4K stream nie widziałem 😉