Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 jak najbardziej mówi. Chyba mam więcej serca do dobrej do muzyki z dawnych lat niż tej współczesnej.

 

No i nasi piłkarze znowu błysnęli na meczu...


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Pogaduchy 3.0

@Anonim  chyba jedyna 😋


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18400
  • 52624
  • 705

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 Modern Talking jeszcze był grany z magnetofonu szpulowego. Z tamtych czasów znany jest jeszcze utworem:


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Citi2017  sercem jestem za starymi, ponadczasowymi szlagierami, zaś z doskoku czasem posłucham, co w trawie piszczy, albo skrzeczy, jak u żab. Jeden koncert na miliony koncertowych sal wypełnionych po brzegi, gdy wkracza na scenę stara, dobra muzyka. Odchodzą legendy, a po nich zostaje płytoteka, której młodzi mogą pozazdrościć. @Anonim , Polacy, nic się nie stało😋


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15923
  • 84

Pogaduchy 3.0

@bronzub @Anonim @ketrasaArtur @agat13 @Piotrekk85  Może coś z polskich hitów 


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2019
  • 6221
  • 69

Pogaduchy 3.0

@Wiktor @agat13 walkman w połączeniu z adapterem bluetooth daje możliwość słuchania na słuchawkach bt. A jak komuś mało, to 2 adaptery, i można słuchać na słuchawkach od walkmana jako bezprzewodowe. Sprawdziłem - działa, frajda jest, ale tylko na jedną kasetę 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 3.0

@Citi2017 , trafiłeś w sam środek motta, które jest moim azymutem w tej ziemskiej wędrówce. Młodzi mają swoje pięć minut. Kibicuję i wspomagam swoim doświadczeniem. Ale nutka świeżości z innym spojrzeniem ma dużą przewagę nad dobrymi radami wuja Sama😊

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 3.0

https://youtu.be/iUrzicaiRLU 

 

To jeden z bliskich memu sercu zespołów. miałam okazję odwiedzić ich muzeum. polecamy.  naprawdę lubię sięgać do hitów sprzed lat. ciekawe jak dzisiejsze kawałki zniosą próbę czasu. 

 

3940500.jpg

 

 

 

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8395
  • 53

Pogaduchy 3.0

@Anonim ooo yeah, za dzieciaka ABBA i ich dancing queen zmieniały moją głowę w szczęśliwy głośnik, co tylko i wyłącznie z uwagi na mój brak talentu wokalnego, nie podobało się innym - prócz mnie Szczęśliwa kobieta ABBA'e uwielbiam.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 3.0

@Bartłomiej ja też nie mam talentu ale lubie śpiewać. Szczególnie w samochodzie. Tylko jak jestem pasażerem najpierw się upewniam, że to kierownicy nie przeszkodzi😅