Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 3.0


Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Pogaduchy 3.0

O to to @agat13, to miałem na myśli.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0

@ketrasaArtur  fajnie, a jak wrażenia po wizycie techników (montaż, jakość wykonania, itp.)?

 

 

_____________________

*Posty wydzielone z tematu "Dlaczego Orange tak drogo sprzedaje usługi internetowe?" - moderator Wojciech.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 3.0

@slav72 szybko, sprawnie i bez bólu. Było dwóch, ale, że zapomnieli umowy, to jeden pojechał po umowę, a ja drugiemu pomagałem światlowód przełożyć i doprowadzić do puszki. Potem spawanie, wykrycie włókien w głównej skrzynce i podłączenie routera. 

 

_____________________

*Posty wydzielone z tematu "Dlaczego Orange tak drogo sprzedaje usługi internetowe?" - moderator Wojciech.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pogaduchy 3.0

Opisze Wam dzisiejsze przygody z Czatem. 

Wczoraj na czacie bez problemu połaczyli się z Obsługi z działem przenosin i ponowili odrzucony wniosek o przeniesienie, ze swojej strony. Dzisiaj pisze na czacie kolejny raz ponowić i nagle czat nie ma takiej możliwości 😤

Poziom konsultantów żenada. Wczoraj trafiłem na kompetentną osobę, a dzisiaj na ... nawet konsultowała sie i dalej twierdzili, że nie ma takiej możliwości.

 

Widac jeden dzień jest możliwość a w inny nie ma...

 

Edit:

Właśnie napisał po raz kolejny na czacie i trafiłem na konkretną osobę i co sie okazało ??

 

Nie trzeba ponownie lecieć do salonu i wniosek ponowiony o przeniesienie 😂

 

_____________________

*Posty wydzielone z tematu "Dlaczego Orange tak drogo sprzedaje usługi internetowe?" - moderator Wojciech.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 3.0

@Ron Jakoś nie zaskoczyłeś. Ostatnio próbowałem wyjaśnić kilka spraw kontrowersyjnych o mam podobne doświadczenia. Niby regulaminy są jasne, usługi mają konkretne ramy, a jednak...jak dawniej w US interpretacja i realne działania są czasem troszkę odbiegające od tych ram i regulaminów. 

Ja jednak dalej wolę kontakt osobisty w Salonie...i mam ulubionych doradców, którzy się czasem mylą, ale informacje są pewniejsze ...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pogaduchy 3.0


@agat13napisał(-a)

Ja jednak dalej wolę kontakt osobisty w Salonie...i mam ulubionych doradców, którzy się czasem mylą, ale informacje są pewniejsze ...


Tutaj się nie zgodzę całkowicie 😋 W salonie mogą i mają jeszcze mniej uprawnień. Idziesz i jedyne co mogą, to złożyć za Ciebie kontakt, reklamacje itp. Salony są od sprzedaży i na tym się skupiają. 

 

Jak widac na czacie załatwiłem, tylko wszystko zależy od osoby. 🙂 


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Pogaduchy 3.0

Już za 2h Polska podejmuje Holandię w lidze narodów.

Jaki wynik obstawiacie? 😊 czyt. ile GB będzie za GOOOL-e ?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Pogaduchy 3.0

2-1 Polska-Holandia


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 3.0

Zwycięski remis 1:1 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 3.0

Nie interesuję się "kopaną" ale jak mam obstawiać to strzelam 2:2