Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

U mnie wiaterek mocny i śnieg pada, już dość mam tej Zimy 😖


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

Właśnie wróciłem z pracy, taka absencja że dwunastki trzeba kręcić 😡

Wiaterek się wzmaga, ponoć zapowiadają do 130 km/h w porywach 😱 więc uważajcie na siebie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

Przyszły już ostrzeżenia, ale w mojej okolicy tak silnie ma nie widać, chodź śnieg już znacznie pada, tylko że mokry j zaraz się topi. W nocy mrozek złapie 🙃 

________________
* Wpis poddany edycji – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim ja też za zima nie przepadam. Chodź i mnie teraz śniegu nie ma. Pogoda przypomina smutny piździernik. Byle do wiosny to moja ulubiona pora roku.  

 

@slav72  nie zazdroszczę takiej roboty. To nieźle się zespół posyłał. Ja maksymalnie spędzałam w pracy 10 h. Ale wtedy miałam wiadomo więcej wolnego, Więc takiego maratonu jak Ty masz czy mój ślubny sobie nie wyobrażam. On nie na produkcji ale teraz walczy na miejscu po testach i poprawkach sprawny sprzęt trafił do odbiorców. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

 smutny piździernik. 


🤣🤣🤣

 

@Anonim  ja nie produkuję, produkują automaty 😉, jestem na dozorze 😁, ale co jak co 12 godzin w pracy to za dużo 🤢.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  cenzura czuwa 😁 z "gołoledzią" Ci się nie upiekło 😂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72 produkują automaty ale jak nagle rzuca coś w stylu: Pierdykam nie robię?😦


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim  zdarza się że zastrajkują 😉, wtedy my ruszamy "do boju" przełączamy na rezerwowe a strajkujących "pacyfikujemy" w serwisie 😁

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72  czyli jesteście taka super ekipa  szybkiego reagowania. A jak nic się nie dzieje to jesteście jak stonka: siedzicie cicho, nie rzucacie się w oczy wsuwacie kartofle 😅


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

@slav72 napisałem jak uważałem za stosowne, moderatorzy skroili posta tak jak uważali za zasadne. Nie spodziewałem się, że ktoś zdążył odczytać 😊

 

@Anonim normalnie jak bym był w pracy, tak opisujesz. Jak potrzeba to dawaj, jak jest ok, to czego tu szukasz.Najlepiej jak by w ogóle by nie było, bo tylko niepotrzebnie szew na Ciebie kasę traci.