Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Ja chciałbym "bez żadnego trybu" zgłosić "wniosek formalny" by nieodpowiedziane pytania z Amy przenieść do ukrytego działu, a potem opublikować z odpowiedzią i przenieść gdy się pojawi.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Kinga co tam jak zdrówko 😊

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72 z utrzymaniem ruchu nie ma przeproś jak jest ciągłość produkcji. Ja pracuję w obsłudze klienta. Już od lat miałam niedzielę wolne i przywykłam do dobrego. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim to ile tych niedziel będzie zajętych ? Jedna na miesiąc, jedna na pół roku czy 50 w roku ? To by mi trochę wyjaśniło Twoją sytuację, zanim napiszę, że Ci współczuję.... 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim teraz pracuje tak, że 2 soboty w miesiącu. Po zmianie będę pracować caly weekend czyli sobota i niedziela. Oczywiście nie 7 dni w tygodniu. 

________________
* Wpis przeniesiony – moderator Kinga

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  No tak. Łatwo nie jest... Domownicy pewnie nie są zachwyceni...

A to tak na stałe, czy tylko na jakiś [określony?] czas ?

 

 

Edycja: [@Anonim  Musimy chyba poprosić Adminów, żeby oba posty przenieśli do wątku "Pogaduchy 2.0" Też nieopacznie odpisałem, nie sprawdzając czy we właściwym wątku...]

________________
* Wpis przeniesiony – moderator Kinga


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Pogaduchy 2.0


@Piotrekk85 napisał(-a)
Ja chciałbym "bez żadnego trybu" zgłosić "wniosek formalny" by nieodpowiedziane pytania z Amy przenieść do ukrytego działu, a potem opublikować z odpowiedzią i przenieść gdy się pojawi.

Dzięki, wniosek przyjęty 😊 Ukryliśmy 3 pytania, na które eksperci odpowiedzą w przyszłym tygodniu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

Dobrze, że jest sprostowanie. Dziś sporo odpowiedzi się pojawiło z ostatniego AMA. 

Zmartwiło mnie, że nie było mojego pytania, a 4 razy AMA przejrzałem. 

Czekam więc na odpowiedź i liczę na konkret.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim to zmiana już na stałe. Domowników mam sztuk 1. Mąż z racji swojej pracy średnio pół roku spędza za granicą. Więc to ja raczej narzekam na jego nieobecność (chodź czasem sama bym go wysłała w świat 😅)

 

Ogólnie ja pracuję na 3/4 etatu (jak ślubny nie raz kręci nadgodziny to równowaga w przyrodzie musi być). Mam za to pewną znajomą Pracuje ona na zlecenie, też obsługa klienta (reklamację dokładniej). Jej ślubny też ma wyjazdową pracę. Więc często na głowie sama ma dom, 2 nastoletnich dzieci i kota. Potrafi wykręcić 300 godzin w miesiącu. I jeszcze potrafi znaleźć czas by na kawę wyskoczyć. Ja to ja podziwiam. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Rafał Tylko 3😲