Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 , młody gościu po studiach też wraca do swojej pracy, bo w Milionerach obstawił klepanie i ostrzenie klepek, zamiast kosy. W dodatku, dopłacił za dojazd do studia. @Misiek62 , uważaj na teczuszkę😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

"Antek bosy klepał kosy"...a student nie musiał 😁


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@slav72napisał(-a)

"Antek bosy klepał kosy"...a student nie musiał 😁


@slav72 ...poległem🤣 chociaż kosę ostrzyłem i klepałem🤣


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

@bronzub  a propos teleturniejów, nie tylko w Milionerach zdarzają się takie "kfiatki" w wykonaniu byłych i obecnych studentów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0


@slav72napisał(-a)

@bronzub  a propos teleturniejów, nie tylko w Milionerach zdarzają się takie "kfiatki" w wykonaniu byłych i obecnych studentów.


@slav72 , "uczeni" w mowie i piśmie, globtroterzy i chwalipięty, gdzie oni to nie byli, to także te "kfiatki", a prosta nauczycielka sięga po laury😀


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

Dzisiaj z okazji dnia bigosu na obiad właśnie jest bigos 😁

Przygotuję go na winie,  czyli co się nawinie, to do bigosu 🤔 🙃


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur  dziś też przypada dzień miłośników sera, więc można się poobjadać jednym i drugim lub co kto woli (ja preferuję jedno i drugie 😋😋😋).


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Pogaduchy 2.0

@slav72 , ja jestem miłośnikiem serów, nawet tych z dziurami. Za to nie lubię "dziurawych" rozwiązań programistycznych. Stąd "szary" człowiek jest ciągle pobudzany do kreatywności. Dzisiaj rozwikłałem Twoją myśl, zresztą bardzo trafną, lecz programistom dobrej oceny nie wystawię. Postaram się przekuć tę myśl w kolejny pomysł. Co z tego wyniknie? Nie mam pojęcia. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52632
  • 708

Pogaduchy 2.0

@slav72 ser dziś też zaliczony. Bardzo smaczny jest twarożek z różnymi dodatkami, preferowany na słodko. Z żółtych to najsmaczniejszy z dużymi dziurami.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Wy tu o serach a mi lekarz kazał ograniczyć żółty który uwielbiam. Więc jadam wegańskie zamienniki. Smak nawet podobny chodź cena konkretna. Mam też ograniczać masło i nad czym ubolewam bo jaja uwielbiam.