Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12945
  • 53196
  • 617

Pogaduchy 2.0

@Anonim  biorę w ciemno i na tajne komplety się zapisuje... 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej  pamiętam, że miałeś avka w czapce mikołaja... zabrał Ci ktoś?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 72
  • 605
  • 3

Pogaduchy 2.0

@Anonim  a może do takiego?😀

medium.jpg


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Pogaduchy 2.0

Ciekawe, czy ten ruch na NO spowodowany jest nowymi promocyjnymi ofertami proponowanymi przez Orange, czy konkursem:

https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Konkurs-Miko%C5%82ajkowy-rajd-forumowy/td-p/290969

Normalnie worek powiadomień się rozwiązał. Już dawno tyle nie przychodziło, co dziś 😁


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8399
  • 53

Pogaduchy 2.0

@Misiek62 a miałem - miałem, została u Kingi Szczęśliwa kobieta

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Kurczaki.....

Kto mi przeedytował panią mikołajkową czy też mikołajkę...?

Przyznawać się.... Ja nic takiego nie wklejałem na tę panią... Jakieś "cenzury" się na niej pojawiły i... zepsuły cała zabawę... 😄

 

 

Co to za zwyczaje... przecież nie była ten...tego.... wyrozbierana do rosołu..... 🙂

 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0


@ketrasaArturnapisał(-a)

Ciekawe, czy ten ruch na NO spowodowany jest nowymi promocyjnymi ofertami proponowanymi przez Orange, czy konkursem:

https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Konkurs-Miko%C5%82ajkowy-rajd-forumowy/td-p/290969

Normalnie worek powiadomień się rozwiązał. Już dawno tyle nie przychodziło, co dziś 😁


@ketrasaArtur  zdaje się że jednak konkurs, w zeszłym tygodniu promocyjne oferty też były a na forum "wiało pustką".


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

Kurczaki.....

Kto mi przeedytował panią mikołajkową czy też mikołajkę...?

Przyznawać się.... Ja nic takiego nie wklejałem na tę panią... Jakieś "cenzury" się na niej pojawiły i... zepsuły cała zabawę... 😄

 

 

Co to za zwyczaje... przecież nie była ten...tego.... wyrozbierana do rosołu..... 🙂

 


@Anonim  to sprawka moderacji i regulaminu forum...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72  ja wrzuciłem Adminom, żeby zrobili Mikołajkowe promocje dla userów forum...

No to widać jaki skutek....

Człowiek sam "Mikołaj-ki" nie wrzuci, to nie ma szans na prezenty.... A admini to jeszcze Ci coś na tego Mikołaj-ka przykleją, jakby nie wiem co tam pod spodem było.... 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Hmmm... @slav72 ---> to ja się teraz pytam.....gdzie cenzura na Mikołaju od @bezaikropka  ??????

 

:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))