Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

@bogdan_72  nie miałem takich problemów, z tym że wchodziłem przez profil zaufany, wszystko sprawnie i bez zgrzytów 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 709

Pogaduchy 2.0

@bogdan_72 właśnie tak się spisałem (przez pesel i nazwisko rodowe matki) oraz w identyczny sposób pomogłem koledze. Żadnych problemów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 105
  • 0

Pogaduchy 2.0

Próbowałem rożnych haseł i nic, przez internet mogę tylko tak (nie mam e-dowodu, profilu zaufanego, podpisu elektronicznego ani konta w banku ni kota (:-))


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Pogaduchy 2.0

@bogdan_72  to prawie jak p....s, z tą różnicą że on ma chociaż kota 🤣😂🤣

A tak na poważnie próbowałeś czyścić przeglądarkę dane, historię, ciasteczka, itp.?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 105
  • 0

Pogaduchy 2.0

@slav72 Tak, próbowałem założyć też w różnych przeglądarkach.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy 2.0

@bogdan_72  jeżeli nie samospis, to pozostają dwie drogi... pierwsza rachmistrz... dzwonią z numerami warszawskimi, druga... w każdym urzędzie gminy/miasta jest biuro spisowe... tu gdzie ja mieszkam można podejść, pomogą wypełnić.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 427
  • 1446
  • 13

Pogaduchy 2.0

@bogdan_72  mam nadzieję, że masz tylko problemy techniczne ponieważ ... istnieje niebezpieczeństwo, że ktoś mógł Ci zrobić "psikusa"  (vide : https://niebezpiecznik.pl/post/bezpieczenstwo-spisu-powszechnego/ ).
Problemem jest, że "nazwisko panieńskie matki" bywa jednym z "pytań zabezpieczających" umożliwiających odzyskanie hasła w różnych serwisach i ludzie wpisują tam prawdziwe dane...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Ja zadzwoniłam na dedykowana infolinię. Wcale czekać nie musiałam od razu połączyło mnie z miłą panią rachmistrz i wszystko poszło naprawdę sprawie. 

 

Dodam, że ostatnio w klatce spotkałam rachmistrza więc uważam, że lepiej sobie ten temat załatwić. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

@bogdan_72 miałem bo Opera Mini lubi się zawieszać w bardzo nieodpowiednich momentach

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 203
  • 817
  • 0

Pogaduchy 2.0

Ja bodajże niemal od razu przez neta się spisałem