Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy 2.0

No cóż, szkoda, że nie w tą właściwą stronę ... ale 20 min 2 gole jeszcze do zrobienia, nie obrażę się, jak tym razem się pomylę 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Nic się nie stało... 😂

Ja po Euro 2016 rozbeczałem się jak małe dziecko (w sumie.... wtedy miałem 16 lat, więc no). Dzisiaj już bez emocji - szkoda nerwów. Wolę sobie pooglądać fajne filmy, pokibicować siatkarzom.....

Można to podsumować jednym słowem - Upokorzenie. Od początku do końca... 😐 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Pogaduchy 2.0

To już chyba koniec akcji GB za Gole reprezentacji


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1273
  • 3050
  • 31

Pogaduchy 2.0

@Anonim  upokorzenie? Nie przesadzaj. W koncu wszyscy pojechali tam po to aby wygrywac. 

Kto powiedział ze  orzelki zawsze i wszedzie maja wygrywac? Ludzie sie nakrecaja mimo ze i tak wiadomo ze szalu nie Bedzie. 

Porazki minimalne wiec az tak bardzo nie odstajemy od reszty 🙂

Moze nastepnym razem. Cieszmy sie ze  przynajmniej do turnieju glownego udaje sie zalapac 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@PARANOJA Za Brzęczka przegraliśmy 0-1 z Holandią, gdzie nie istnieliśmy poza swoim polem karnym. Wynik też minimalny - to nie tędy droga. Styl w meczu ze Słowacją i Szwecją to była kompromitacja patrząc na indywidualności w naszej drużynie. Z Hiszpanią graliśmy na dużym zaangażowaniu i z sercem, którego dzisiaj zabrakło. 

Szkoda, ale cóż - stało się. Koniec Euro dla nas i trzeba iść do przodu. Może to i lepiej, bo jeśli przegrywamy z takimi tuzami to dalej nie mielibyśmy czego szukać. 

 

A co do samego awansu - skoro awansowała Finlandia, Macedonia Północna - to sam awans na Euro nie jest sukcesem dla kraju, który jednak jest w pierwszej 30 rankingu FIFA i który ma piłkarzy jednych z, lub najlepszych na swoich pozycjach. Na MŚ jak najbardziej. 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Pogaduchy 2.0

1623091076941.jpg

 Kto pamięta?? 


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 2509
  • 9013
  • 45

Pogaduchy 2.0

@agat13 Miałem taki 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Pogaduchy 2.0

@marderMój pierwszy był przerabiany ze słuchawki Tulipana i tarczy numerowej od ASTRA..:)

Ten egzemplarz będę miał-negocjuję otrzymanie w prezencie 🙂


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12959
  • 53240
  • 617

Pogaduchy 2.0

@Martazw napisał(-a)

Koledzy @slav72 I @agat13  pięknie dziękuję za pomoc. Działa! Kluczowe było rozdzielenie tych pasm/nazw  i reset samego włącznika. Cieszę się bardzo. Szczególne podziękowania za cierpliwość- dla mnie, te zagadnienia, to czarna mamba, a nie mam kogo podpytać. Miłego dnia życzę i w ogóle wszystkich dni. Gdybyście potrzebowali porad kulinarnych, dajcie znać 😎


@Martazw Dadaj do pomysłów kącik kulinarny, a zapewniam, że się będzie cieszył popularnością... 

Super, że ruszyło, a to, że troszkę naprowadziliśmy na rozwiazanie problemu, to tutaj norma, nic niezwykłego... Polecamy się również.. 

________________
* Przeniesione z tematu  funbox 6 i 2,4 GHz – moderator Kinga


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Pogaduchy 2.0

@agat13 @Martazw Zdecydowanie jestem za powstaniem kącika kulinarnego 👌.