Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej  stąd coś wybierzesz RANKING AKCESORIÓW TV-SAT MIERNIK SYGNAŁU SATELITARNEGO - pro-ranking.pl , jeżeli na potrzeby własne to taki do pięciu dych wystarczy, Libox, Miton lub Corab (analogowy czy cyfrowy to bez różnicy, wedle Twojego uznania). Chyba że reflektujesz profesjonalny to polecam taki jak mój (wstawiałem tu fotkę), o taki Miernik Combo SAT Finder STC-23 Combo DVB-S2+T2/C - Sklep internetowy TVSAT RTV AGD - Damixsat 😉😁

Edit.

Dobrze że wybrałeś konwenter typu unicable, jeden kabel koncentryczny a w zależności od LNB Unicable możliwiść jednoczesnego przesyłu 8,16, 24 czy nawet 32 kanałów (częstotliwości) i same zalety np w zależności od dekodera 3 kanały jednocześnie nagrywasz i czwarty oglądasz, szybsze pobieranie treści VOD, itp.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej @Kinga @Rafał  jestem już po pierwszym szczepieniu @Rafał  trochę ręką zaczęła mnie boleć po kilku godzinach od szczepienia ale jest ok .Co tam u was, jak pogoda? Baretek jak tam remoncik? 😁


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Pogaduchy 2.0

Super, ciesze się bardzo 😉 Sam wybieram się jutro na szczepienie. Pogoda: gorącooo i pięknie w końcu 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

Pierwszą dawkę Pfizera miałem w piątek raniutko, po południu lekki ból ramienia (i tyle skutków ubocznych 😁). Pogoda wspaniała od trzech dni (i Gdańsk, i Bydgoszcz), ale coś złorzeczą że ma się popsuć (mam nadzieję że jest to związane  tylko z trzema ogrodnikami i zimną zośką 😉).


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pogaduchy 2.0

@slav72 zamówiłem nr 1 - lb0116 - mam nadzieję, że se z nim poradzę - dzięki bardzo =]


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej  zawsze możesz prosić o radę na NO 😂 

Z ostatnich wpisów widzę, że jesteśmy skuteczniejsi od infolinii🤣


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pogaduchy 2.0

@agat13 nie wiesz jak bardzo amatorem jestem w tej kwestii - rady Wasze przyjmuję jak sucha ziemia wodę. Dziękuje bardzo - mam nadzieję, że uda mi się odwdzięczyć - jak się zobaczymy Szczęśliwa kobieta


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej  taki wystarczy, poradzisz sobie na pewno wystarczy postępować zgodnie z instrukcją, a w razie "w" możesz zawsze nas podpytać, postaramy się pomóc i doradzić 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Bartłomiej  jeszcze jedna sprawa, jeżeli jeszcze nie masz wtyków typu "F" to proponuję zakupić takie Złącze wtyk F samokompresyjny Self-Instal Cabelcon - Sklep internetowy AGD i RTV - Allegro.pl są o wiele mniej awaryjne od zwykłych i charakteryzują się lepszą sprawnością.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8387
  • 53

Pogaduchy 2.0

@slav72 mam, ze sporym - ilościowym - zapasem Szczęśliwa kobieta