Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

no ba każdy na świątecznie 🙂

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Pogaduchy 2.0

Witam! Opowiem Wam jaki mialem kiedys przypał w salonie Orange. Otoz bylem wymienic karte SIM bo stara nie pasowala mi do nowego telefonu. Dostalem nowa karte, wyszedlem przed salon i oczywiscie czym predzej zaczalem ja rozpakowywac celem wsadzenia jej do telefonu. I co? I wpadla mi do kratki sciekowejEmotikon: Szczęśliwy wrocilem spowrotem do salonu trzy minuty po wyjsciu z niego i poprosilem o ponowna wymiane karty z powodu utracenia poprzedniej. Mina Pani bezcenna


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86  wow a druga tez wpadła 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@byczyn_86 w takim razie było warto poświecić kartę SIM na sprawdzenie zachowania konsultantki z salonu Emotikon: Mrugający

Twoja opowieść to normalnie jak z reklamy kart płatniczych Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@byczyn_86napisał(-a)

Witam! Opowiem Wam jaki mialem kiedys przypał w salonie Orange. Otoz bylem wymienic karte SIM bo stara nie pasowala mo do nowego telefonu. Dostalem nowa karte, wyszedlem przed salon i oczywiscie czym predzej zaczalem ja rozpakowywac celem wsadzenia jej do telefonu. I co? I wpadla mi do kratki sciekowejEmotikon: Szczęśliwy wrocilem spowrotem do salonu trzy minuty po wyjsciu z niego i poprosilem o ponowna wymiane karty z powodu utracenia poptzedniej. Mina Pani bezcenna


Normalnie nie do wiary, brak słów, ale fajnie że ponownie kartę dali, jakby co można wskazać gdzie wpadła 🙃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Citi2017napisał(-a)

witaj @Anonim  nowy awatar wow


Cześć @Citi2017  Emotikon: Bardzo szczęśliwy To przecież Twoja zasługa tylko Emotikon: Bardzo szczęśliwy Gdzie Ty się podziewałeś, jak @Kinga  nam odebrała "karmę" przedświątecznego nastroju?

@byczyn_86 , witaj w pogaduchach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Obserwowałem Twoją nickową odznakę szeryfa. Może będziesz pilnował porządku i "strzelał" celnie słowami na wypadek rozzuchwalenia kowbojów? Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0


@Anonim napisał(-a)


Cześć @Citi2017  Emotikon: Bardzo szczęśliwy To przecież Twoja zasługa tylko Emotikon: Bardzo szczęśliwy Gdzie Ty się podziewałeś, jak @Kinga  nam odebrała "karmę" przedświątecznego nastroju?


Chcesz powiedzieć @Anonim, że jestem jak Grinch, który ukradł święta? Emotikon: Smutny


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Kinga ja ubolewam nad zabraniem mi zabawki w postaci pogaduch poprzednia wersja Emotikon: sfrustrowany


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur czas leczy rany!


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy 2.0

@Kinga przez takie zmiany na pogaduchach 2.0 ja stałem się marudny, zamiast Krzysia Emotikon: Bardzo szczęśliwy