Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Highlighted

Pracuję w Orange
  • 613
  • 684
  • 21

Pogaduchy 2.0

@ketrasai tak źle i tak nie dobrze.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 734
  • 2742
  • 44

Pogaduchy 2.0

@ketrasa IMHO nie umniejsza to promocji, która jednak jest - a w jakim wymiarze zostanie wykorzystana to jest tylko kwestia konieczności - kto, ile i jak długo będzie korzystać zgodnie z własnymi potrzebami.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6940
  • 11269
  • 201

Pogaduchy 2.0

Wiesz @sebaswiderski, jak by ta promocja była wprowadzona 2 miesiące wcześniej, to ok, a teraz, jak już za pasem wakacje. No ale cóż, plus dla Orange za chęci i pomysł wprowadzenia promocji na wakacje, jak mało kto za chwilę będzie korzystał z tych serwisów.

Highlighted

Pracuję w Orange
  • 613
  • 684
  • 21

Pogaduchy 2.0

@ketrasaRozumiem, że masz statystyki i wiesz kto będzie lub nie będzie korzystał.

Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6940
  • 11269
  • 201

Pogaduchy 2.0

@sebaswiderski nie mam, ale pamiętam, jak było w ostatnie wakacje. Nawet moja córka ani razu nie zajżała. Natomiast nauczyciele dopiero pierwsze ogłoszenia w serwisie umieszczali po rozpoczęciu roku szkolnego.  Więc to będzie znikome zapotrzebowanie 

Highlighted

Poziom 18, Komentator
  • 332
  • 491
  • 0

Pogaduchy 2.0

zastanawiają mnie dwie rzeczy - mianowicie jak działa technicznie to, że konkretne strony nie mają wpływu na pobierany transfer - czy jest dopisana jakaś reguła na serwerze czy jak?

po drugie - zastanawiam się kto ile danych musiałby wymieniać na w/w stronach by zużyć transfer...

no chyba że ktoś ma 5Gb to nie dziwota...

ja mam 60Gb w nju na dwa telefony i codziennie pobieram pliki, ściągam, oglądam filmy i nigdy transferu nie zużyłem (jakoś przy mojej tragicznej neostradzie trzeba się ratować).

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 734
  • 2742
  • 44

Pogaduchy 2.0

@pablus technicznie działa to tak jak napisałeś w formie reguły, że ruch do konkretnego IP jest traktowany jako "special" data i nie jest ujmowany w taryfikacji zużycia transferu.

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 261
  • 456
  • 5

Pogaduchy 2.0

Czy na strony bankowe także nie jest pobierany transfer?
Highlighted

Poziom 36, Guru *
  • 6940
  • 11269
  • 201

Pogaduchy 2.0

@Ultra2020 a ile tego transferu użyjesz na strony bankowe, kilka MB? Moim zdaniem, to szkoda zachodu.

Highlighted

Poziom 21, Pasjonat
  • 345
  • 394
  • 6

Pogaduchy 2.0

@ketrasa  to zależy jaki duzy przelew robisz 😋