Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

@crodlay 

nie wiem jaki procent ale podobno większość usług Orange jest świadczona na łączach innego ISP - dotyczy to wielu miast. Co ciekawe w moim mieście operator, który świadczy usługi dla Orange ma na swoich usługach lepsze wyniki niż Orange na tym samym włóknie - są abonenci którzy mają dwa gniazda - oba od ISP ale dwie różne usługi i Orange wypada gorzej... czemu tak jest - wg mnie przez sprzęt...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pogaduchy 2.0

A masz jakieś źródło tych tez? Chyba nie czytasz głupot na forum telepolis i tych zakompleksionych pracowników call center Orange... 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1005
  • 2453
  • 3

Pogaduchy 2.0

zależy o co pytasz 😛

jeśli pierwsze - to mam wielu znajomych w mniejszych miastach/miejscowościach, którzy mają Orange światłowód na łączach lokalnego ISP i co jakiś czas zasięgam w tej kwestii czy gdzieś się coś zmieniło...

poza tym skoro Orange ostatnio sprzedało część sieci to raczej statystyki wypadają tu korzystniej na rzecz BSA. Orange łatwiej podpisać umowę z firmą, która ma sieć w danym mieście niż bawić się w ciągnięcie kabli od zera. Podobnie działa np Netia czy firma z karczochem w logo.

co do drugiego to jak pisałem - u mnie w mieście mam znajomego, który ze względu na specyfikę pracy ma 2 łącza - jedno od lokalnego ISP a drugie od Orange i to od Orange chodzi gorzej - sygnał idzie z tej samej mufy, jest taki sam, doprowadzony w obu przypadkach do tego samego urządzenia końcowego (Huawej HG8310M).


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12955
  • 53214
  • 617

Pogaduchy 2.0

@ketrasaArtur Myślę, że sprawdzał drożność luf, bo to wiadomo co ci eskimoski podrzucą do dziury?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 169
  • 763
  • 2

Pogaduchy 2.0

Macie telewizje? 🤔 Bo dzisiaj coś mi szwankować zaczęło, konsultant po kilku różnych resetach mi powiedział żeby wymienić dekoder i w salonie się dowiedziałem że jest jakaś awaria globalna 🤔 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Awaria masowa, na czacie konsultant powiedział, że do jutra do 15:00 ma być naprawione albo i wcześniej. U mnie leżą 3 dekodery - ale z tego co czytam na FB to ogólnie w Orange ludzie mają problemy z IPTV.

 

Internet działa normalnie, ale to inny VLAN.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2021
  • 5446
  • 184

Pogaduchy 2.0

U mnie działa bez problemu.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

U mnie też już naprawili 😉


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7922
  • 37

Pogaduchy 2.0

urodziny Katani1.png

 

Karrramba! Doszły nas pewne wieści prosto z Krainy Deszczowców… Nie wiem, czy wiecie, ale mamy na NO wyjątkowego jubilata – @Katani1  kończy dziś 50 lat!
Wszystkiego dobrego, pogody ducha, wiele zdrowia, nieustającego dążenia do marzeń i czego tylko zapragniesz! Dziękujemy, że jesteś z nami! 🧡


Zespół Nasz Orange


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2817
  • 7035
  • 183

Pogaduchy 2.0

Dziękuję za pierwsze dziś życzenia, może nie ostatnie 🙂

PS. Dawno tu nie pisałem.