Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy 2.0

A jak ktoś pamięta jak ten kociak miał na imię, to powiem w ukryciu że zielona karta to podstawa 🙃

VgCSfU4R.jpg


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85 Czy uczniowie branżówki (mający mniej niż 18 lat) wielobranżówki mogliby wziąć umowę ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy 2.0

Dla Orange podstawowy warunek to pełnoletność. W przypadku mężczyzn nie ma wyjątków, jedynie kobiety za zgodą sądu po zawarciu małżeństwa mogą być pełnoletnie mając 16 lat. Ew. kwestia nostryfikacji pełnoletności z zagranicy z innego kraju UE. Niestety w Orange wymaga to ręcznego zatwierdzenia zamówienia, co przy zamówieniu przez stronę www bywa mocno utrudnione.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Pogaduchy 2.0

Czyli nie da rady przez strone? w ogóle są to raty 0%? jaki ma interes w tym Orange?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 475
  • 1619
  • 3

Pogaduchy 2.0

@Piotrekk85  Nagrywanie rozmów mają telefony bez wgranych przez xiaomi Messanger Google i telefon  Google. Jak są te od Xiaomi to można nagrywać


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Pogaduchy 2.0

aktualnie mam Google Pixela z Androidem 10 i nie mam opcji nagrywania podczas rozmowy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4102
  • 56

Pogaduchy 2.0

Zrootuj sobie i pobierz appke do nagrywania.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 312
  • 601
  • 5

Pogaduchy 2.0

Nie lubię pisać na telefonie i zobaczcie co znalazłem:tech21_evotype_pixel3_xl_2.jpg

 

Używał ktoś z was etui z klawiatura do smartfona? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Pogaduchy 2.0

@Ultra2020 gdzieś kiedyś coś podobnego widziałem, ale klawiatura byłą jeszcze podpinana do zwykłego telefonu, aby powiększyć klawiaturę i ułatwić pisanie np. SMS-ów. Czyli powrót pomysłu, ale z wydaniem na smartfona. Zawsze to kolejny gadżet. Pytanie tylko jak sprawuje się klawiatura. Czy trzeba mocno cisnąć, aż zaskoczy literka, czy wystarczy delikatnie. Jak delikatnie, to przy złożonym etui nie będzie cały czas nękało smartfona wciśniętymi klawiszami, co może powodować szybsze jego rozładowywanie. To może być bardzo funkcyjny gadżet jeśli dobrze wykonany lub bajer an który wywali się kasę i nie będzie sie dało z niego korzystać.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Pogaduchy 2.0

Na onecie znalazłem temat o podzieleniu się emocjami odnoście koronawirusa. Chciałem napisać komentarz, ale że nie mam FB, nie mogłem zostawić swojego.

Postanowiłem wiec swoimi spostrzeżeniami podzielić chociaż ze społecznością NO:

 

Wkurzają mnie ludzie, którzy zgrywają chojraków. Będę się martwił, jak koronawirus mnie dopadnie. Chyba nie zdają sobie sprawy, jak ciężka i bolesna jest to choroba. Organizm nie jest w tedy prawidłowo natleniony. Bolą wszystkie mięśnie, głowa, brzuch, każda część ciała. Człowiek się czuje, jak by go ktoś, coś od środka miało rozerwać na kawałki. Okropne uciski w klatce piersiowej. Człowiek żywcem się dusi i niewiele można mu pomóc. Trudno się poruszać, a każdy ruch, nawet wyjście do toalety to ogromny wysiłek. Przejście 100 metrów, to jak by zdrowy człowiek przeszedł kilkadziesiąt kilometrów.
Nie życzę nikomu jakiejkolwiek choroby płuc. Naprawdę trzeba uważać na siebie i innych. Stosować się do zaleceń, to jest bardzo ważne.

Na szczęście nie zachorowałem na koronawirusa, ale na własnej skórze odczułem dolegliwości związane z chorobą płuc. Najgorszemu wrogowi nie życzę takich męczarni.