Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy 2.0

Witam Wszystkich 🙂🙂.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

 

A masz  gdzieś jeszcze oprócz tych simek abonament?

Wszystkie karty sim w prepaid, od 8 lat tak mam i mi to pasuje, abonament mam tylko na światłowód, telefony kupuję sam więc po co mi abonament, nic nie daje, internet mobilny nie jest dla mnie priorytetem.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0


@wscieklaewkanapisał(-a)

No coś Ty @Anonim 

Ja jak wpadnę w szał  placków  to jem i jem bez opamiętania 😋, następnie odczekuję coby mój brzuszek nie nadął się za mocno, i jeśli jest wszystko oki doki to wrzucam w siebie następne porcje Emotikon: Język do oporu 😁

 

Mi, mi, mi - napiszę 100 razy na kartce - myślę, że wystarczy 😂


O co prosisz @wscieklaewka  z tym mi, mi, mi? Mi się chce, mi daj, czy mayday?Emotikon: Bardzo szczęśliwy Bo ja to trzecie o ratunek...drugie podejście z wklepaniem Win10.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy 2.0

Witaj @Citi2017 🙂 Serce

Dziś miałam ciężki dzień, więc muszę teraz odzipnąć ciut parę godzin Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  instalacja Windows 10 to zabawa, jakbyś instalował XP czy NT 4.0 to byś mógł narzekać, co dziwne dziś jeszcze Windows NT 4.0  i 2000 egzystuje, nie w internecie ale w domu, Windows XP mam na starym Laptopie i się przydaje do diagnostyki.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

No właśnie że nie zabawa. Na samiuśkim końcu wyskoczył błąd i po ptokach. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Czasem to wina sterowników czy programów, odinstaluj wszystkie sterowniki z Windows 7 i ponów aktualizację 😉

Jest też tam opcja, czystej aktualizacji, jak nie masz parcia na osobiste pliki i programy, to z tego skorzystaj.

Miałem taki problem na znajomego Laptopie, nie dało się aktualizacji z Windows 7 do Windows 10 zrobić, oczyściłem partycję instalatorem Windows 7 i ponownie go zainstalowałem, po aktywacji > bez zbędnych działań... aktualizacja do Windows 10, bez zgrzytów się aktualizował.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim , podpieram się tym filmem z YT

Win10 pobieranie.JPG

i już się witałem z gąską. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@Anonim  sam bym mógł taki filmik zrobić, ale po co, pełno tego w sieci, jak wywala błędy przy aktualizacji, to szukasz w Google co je powoduje i tyle (kod błędu i szukaj) 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Wpisywałem kod błędu, ale wystarczy, że popełnię gdzieś gafę.

0x800F0955-0x2003. Może gdzieś jest zero i spacja? Na razie nie znalazłem i wklepuję-postęp 75%.