Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Januszbba  w takim razie rozejrzyj się za uchwytem mocowanym do krokwi lub obejmą do komina (alternatywne rozwiązania jeśli boisz się że deski nie wytrzymają).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Pogaduchy 2.0

@slav72  i to będzie dobre do drewna ? 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Januszbba  spójrz na to 

 

standardowy uchwyt i deski (jakoś się trzyma).


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Pogaduchy 2.0


@Januszbbanapisał(-a)

...  z montażem sobie poradzę ...

 


Byłbym skłonny założyć się o dowolną kwotę że sobie nie poradzisz, ale i tak życzę powodzenia.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Dziś miałam szalony dzień. 

 

U mnie w pracy od jakiegoś czasu funkcjonuje model hybrydowy: 3 tygodnie w domu, jeden w biurze. I właśnie nastał ten tydzień. Zawsze jak przychodzimy i musimy się na nowo logować są cyrki. Wcześniej miałam planowo wolne więc dziś zawitałam do biura. Po półtorej godziny walki z komputerem, wsparciu service desku i zaklinaniu duchów techniki udało mi się zalogować. Po jakiejś godzinie pracy udałam się na przerwę. Poszłam tam gdzie król piechotą chodzi. Już chciałam wracać na stanowisko a tu zonk. Drzwi się zacieły😅. Ten dynks od zamykania się kręcił ale nie słuchaj było by blokada się cofała. Biorąc pod uwagę mój talent do topnienia telefonu w WC (szczególnie w pracy) profilaktycznie zostawiłam go biurku. Próbowałam na różne sposoby z desperacji szarpnełam parę razy drzwiami i nic. Z braku telefonu miałam już wołać o pomoc ale na szczęście sytuację zauważyła jedna z kierowniczek. Wezwała pana administratora na pomoc. Przyszedł z kolegą, kombinowali i tak między sobą gadali, że jak tak nie da rady to będą rozwierać zamek. Na szczęście się udało i odzyskałam wolność. 

 

Jak potem gadałam z koleżankami powiedziały, że już od wczoraj tak ciężko chodzi (wtedy moja grupa przeszła na tą sekcję) i tylko się zastanawiały czy się nie zatnie. Koleżanka stwierdziła, że ona to pierdyka będzie siusiać w męskim. 

 

Tak sobie jeszcze pomyślałam, że jakby tak się złożyło, że bym powiedzmy jako jedyna na sekcji miałam do 22 i miałabym taka akcję to bym nocowała chyba w tej toalecie 🤣


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Pogaduchy 2.0

@slav72  no zdj a tu dom z desek tak jak ja mam a mógłabyś mi podać link do takiego uchwytu jak na zdj na allegro?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Januszbba  na allegro to nie wiem, ale tu masz do wyboru (w zależności jaka odległość od ściany) Uchwyty z rury 48 mm. - Satsklep - Sklep internetowy


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Pogaduchy 2.0

@slav72  Dzięki


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy 2.0

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Piotrów i Pawłów z okazji Imienin — na forum tych sporo, choć niektórzy incognito 😜

Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy 2.0

Ojjjj tak! 😊
Wszystkiego najlepszego dla Piotrów i Pawłów 🙂

Żeby taka słoneczna pogoda jak dzisiaj gościła jak najczęściej... W środeczku 💟 🙂