Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy 2.0

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

Ja dziś zaczynam 2 tygodniowy urlop. W sobotę w planach jest komunia u chrześniaka ale jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie. Dzieciak złapał ospę. Jest już jeden taki chłopiec w grupie i on przyjemnie komunie przez mszą na takiej skróconej uroczystość. Lekarz powiedział, że jak do czwartku nie będzie nowych krost to może wsiąść udział. Więc jeszcze nie wiadomo co z tego będzie. Do komunii ma iść też jego siostra tego dnia. 

 

A potem we wtorek lekarz i krótki wyjazd do teściów. 

 

Ja już ślubnemu zapowiedziałam, że jak chce doczekać kolejnej rocznicy to jedziemy gdzieś razem na jesieni. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12987
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , Ty się poddaj losowi, bo ślubny może zmienić model😀

A mnie przytrafił się taki babolbabol.PNG


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Pogaduchy 2.0

@Anonim   może chrześniakowi się uda, taka skrócona komunia to nie to samo co uroczystość w pełnym gronie kolegów i koleżanek.

PS.

Ale ultimatum postawiłaś mężowi 😁👍

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@bronzub@slav72 @ niech tylko spróbuję 😈 Teraz jadę do teściów więc typowym urlopem nazwać tego nie można. Mi się też coś od życia należy

 

A co do chrześniaka to jak teraz będzie miał w tej formie, to potem po uroczystości reszta na obiad do restauracji a on z jednym rodzicem do domu. Jak teraz się nie uda to jego siostra weźmie w tym roku (pod warunkiem, że od brata nie załapie). Chodź już słyszałam taką akcję, że mama się nie przyznała, że dziecko chore. Akurat nie miało zmian na twarzy i normalnie wzięła udział w konunii. Łatwo efekty przewidzieć. 

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12987
  • 2

Pogaduchy 2.0

@Anonim , nie martw się na zapas😊 Raz jest, raz sobie "poszedł", a tak wogóle, to pandemię odwołali...nawet w aptekach poluzowali sobie sami ludzie. Jaki przekaz, takie reakcje😊


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Pogaduchy 2.0

@bronzub  byłem na pobraniu krwi i jeden "cymbałek" się zbulwersował jak laborantka go wyprosiła bez maseczki, na moje słowa że ambulatorium zalicza się do placówek medycznych gdzie to obowiązują maseczki oznajmił: g.... mnie to obchodzi "inteligencik"...normalnie szkoda słów.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12697
  • 52255
  • 596

Pogaduchy 2.0

@slav72 Żeby jednak wykonać badanie MUSIAŁ założyć, więc po to ten bunt? Gdyby olał badanie.. no, "bohater domu"...ale skoro musi, bo dla zabawy i z własnej woli nie przyszedł dla relaksu...w imię czego bryka?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy 2.0

@slav72 jak byłam w szpitalu maseczki były wymagane na korytarzu. W salach nie zwracali uwagi. Ostatnio miałam też rehabilitację i nawet fizjoterapeuci często nie nosili. Nikt nie zwracał uwagi. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 12
  • 39
  • 0

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@slav72 jak byłam w szpitalu maseczki były wymagane na korytarzu. W salach nie zwracali uwagi. Ostatnio miałam też rehabilitację i nawet fizjoterapeuci często nie nosili. Nikt nie zwracał uwagi. 


Amba- fatima, była pandemia i ni ma!!!:)


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7196
  • 29444
  • 270

Pogaduchy 2.0


@Anonimnapisał(-a)

@slav72 jak byłam w szpitalu maseczki były wymagane na korytarzu. W salach nie zwracali uwagi. Ostatnio miałam też rehabilitację i nawet fizjoterapeuci często nie nosili. Nikt nie zwracał uwagi. 


@Anonim mimo wszystko, mimo ogłoszenia przez "rządzących" kolejnej wygranej z koronawirusem, mimo zniesienia stanu pandemii maseczki w placówkach medycznych nadal obowiązują.